رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۴ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Tuesday 22 September

حبیب اسماعیلی یکی از تهیه‌کنندگان «سه بیگانه» با اشاره به حذفیات کاراکتر روحانی فیلم گفت: قبل از آن که فیلم پروانه نمایش بگیرد در احترام به مقام روحانیت چند پلان مربوط به کاراکتر روحانی حذف شد. وی با اشاره به فشارهایی که به ممنوعیت پخش تیزرهای فیلم منجر شده بیان کرد: همواره این طور است که […]

حبیب اسماعیلی یکی از تهیه‌کنندگان «سه بیگانه» با اشاره به حذفیات کاراکتر روحانی فیلم گفت: قبل از آن که فیلم پروانه نمایش بگیرد در احترام به مقام روحانیت چند پلان مربوط به کاراکتر روحانی حذف شد.

وی با اشاره به فشارهایی که به ممنوعیت پخش تیزرهای فیلم منجر شده بیان کرد: همواره این طور است که برخی با شوخی‌های حداقلی بخصوص اگر بار آسیب شناسانه داشته باشد، مشکل دارند و در همین جهت است که نمی‌خواهند «سه بیگانه» که محصولی کاملا متعلق به بخش خصوصی است دیده شود ولی تا این لحظه کتبا هیچ موردی برای ممیزی مجدد به ما ابلاغ نشده است.

این تهیه کننده که از طریق موسسه «رسانه فیلمسازان» پخش «سه بیگانه» را برعهده دارد خاطرنشان کرد: تجربه سالها حضور در پخش فیلم این حس را به من داده که دستهایی در کار است تا «سه بیگانه» دیده نشود وگرنه چطور است که فیلمهای دیگر تیزرهایشان پشت سر هم روی آنتن می‌رود اما تیزرهای «سه بیگانه» را پخش نمی‌کنند؟ همین رفتارهاست که اسباب گمانه‌زنی‌های مختلف را شکل می‌دهد وگرنه چه دلیلی دارد پخش تیزرهایی که کد پخش از سازمان را هم گرفته‌اند ممنوع می‌شوند؟

اسماعیلی در پایان گفته‌هایش با اشاره به حمایت سینماگران مستقل و بدنه صنف سینما از «سه بیگانه» بیان کرد: همین که همکاران مستقل پشت فیلمی از بخش خصوصی هستند و از آن سو مخاطبان هر روز بیشتر از روز قبل برای تماشای فیلم علاقه نشان می‌دهند، یعنی مسیری که در تولید فیلم انجام داده ایم مسیر درستی است. شخصا امیدوارم که مدیران رسانه ملی هم از این همراهی صنفی و اقبال مخاطبان درسی بیاموزند برای تغییر روشی که در برخورد با این کمدی درپیش گرفته اند و تا فرصت باقیست ملی بودن خود را در عمل با حمایت از فیلمی کاملا خصوصی نشان دهند.

منبع : ایسنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار