رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۴ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 28 January

مهدی گلستانه کارگردان و تهیه‌کننده سینما در خصوص آخرین وضعیت ساخت و استقبال از مجموعه «عاشقانه» گفت:خوشبختانه استقبال مخاطب از این مجموعه خوب بوده و تا بیستم همین ماه قسمت پنجم آن در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد. وی افزود: تمام تلاش ما این است که بصورت هفتگی دیگر قسمت‌های این مجموعه را آماده و ارائه […]

مهدی گلستانه کارگردان و تهیه‌کننده سینما در خصوص آخرین وضعیت ساخت و استقبال از مجموعه «عاشقانه» گفت:خوشبختانه استقبال مخاطب از این مجموعه خوب بوده و تا بیستم همین ماه قسمت پنجم آن در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد.

وی افزود: تمام تلاش ما این است که بصورت هفتگی دیگر قسمت‌های این مجموعه را آماده و ارائه دهیم.

وی درباره بحث قاچاق «عاشقانه» اظهار داشت:در ایران تا جایی که امکان داشت هر کاری در جلوگیری از قاچاق انجام دادیم و بقیه به خود مخاطب ربط دارد.


گلستانه با اشاره به فروش خارجی این مجموعه اذعان داشت: از همان سامانه‌هایی که فیلم را می فروشیم این کار امکان‌پذیر شده و خرید خارجی بیشتر از داخل شده است و لطف دارند بحث کپی‌رایت و دانلود را بیشتر رعایت می‌کنند.

این کارگردان از آخرین وضعیت«نقطه کور» گفت:در جشنواره لس کارسس جایزه بهترین کارگردانی را دریافت کرد و پس از «خوب بد جلف» اکران می‌شود.

گلستانه از جدیدترین فعالیت سینمایی خود خاطر نشان کرد: منتظر دریافت پروانه ساخت«حرف‌های درگوشی» هستیم که نویسندگی آن بر عهده حسین نمازی و تهیه‌کنندگی و کارگردانی را خودم انجام می‌دهم. کل لوکیشن‌های این فیلم در تهران می‌گذرد و از از هشت بازیگر خانم و سه مرد استفاده خواهیم کرد، شصت جلسه فیلمبرداری در نظر داریم و برای سی و ششمین جشنواره فیلم فجر آماده می‌شود.

منبع : صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار