رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 14 خبر


  • یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
  • الأحد ۲ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Sunday 20 September

سینماهای کشور در ۷ روز اول فروردین ماه سال ۹۶ فروشی بالغ بر ۷ میلیارد و ۲۷۸ میلیون تومان داشته‌اند. سینماهای کشور در ۷ روز اول فروردین ماه سال ۹۶ فروشی بالغ بر ۷ میلیارد و ۲۷۸ میلیون تومان داشته‌اند که این رقم از سوی خرید بلیت توسط ۷۱۵ هزار و ۴۶۱ نفر تماشاگر بوده […]

سینماهای کشور در ۷ روز اول فروردین ماه سال ۹۶ فروشی بالغ بر ۷ میلیارد و ۲۷۸ میلیون تومان داشته‌اند.

سینماهای کشور در ۷ روز اول فروردین ماه سال ۹۶ فروشی بالغ بر ۷ میلیارد و ۲۷۸ میلیون تومان داشته‌اند که این رقم از سوی خرید بلیت توسط ۷۱۵ هزار و ۴۶۱ نفر تماشاگر بوده است.

گزارش فروش سینماها در ٧ روز اول فروردین سال ٩۵ شامل فروش ۶ میلیارد و ۲۲۲ میلیون تومان بوده و تعداد بینندگان نیز ٨١١ هزار و ۵٧٠ نفر بوده اند.

بر اساس این آمار که در فروردین سال جاری شامل گزارش همه سینماها نیست، فروش سینماها ١/٠۵۶ میلیارد تومان افزایش یافته که معادل ١٧٪‏ افزایش است. البته تعداد بینندگان ٩۶/١٠٩ نفر کاهش یافته که معادل ١٢٪‏ کاهش است.

خوب بد جلف، سه بیگانه، گشت ۲، ماجرای نیمروز، آباجان، یک روز بخصوص، مبارک از جمله فیلم‌های روی پرده در اکران نوروزی هستند. به این فهرست می توان آثار گروه «هنر و تجربه» را نیز اضافه کرد که امسال شامل چند مستند قابل اعتنا از جمله «دیپلماسی شکست ناپذیر آقای نادری»، «آوانتاژ» و «۷۶ دقیقه و ۱۵ ثانیه» می شود.

منبع : مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار