رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
  • السبت ۱ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Saturday 19 September

چند روزی که برخی از سایت‌های خبری درباره موضوع ازدواج دختر و پسری که در فیلم «آباجان» حضور دارند و به نظر با هم خواهر و برادر هستند صحبت‌هایی می‌شود، هاتف علیمردانی کارگردان این فیلم سینمایی درباره این موضوع پاسخ داد. هاتف علیمردانی کارگردان فیلم سینمایی«آباجان» در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه وقتی دختر […]

چند روزی که برخی از سایت‌های خبری درباره موضوع ازدواج دختر و پسری که در فیلم «آباجان» حضور دارند و به نظر با هم خواهر و برادر هستند صحبت‌هایی می‌شود، هاتف علیمردانی کارگردان این فیلم سینمایی درباره این موضوع پاسخ داد.

هاتف علیمردانی کارگردان فیلم سینمایی«آباجان» در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه وقتی دختر و پسری که در این فیلم حضور دارند با هم خواهر و برادر هستند، چطور می‌توانند با هم ازدواج کنند؟،گفت: چند روزی است که موضوعی در شبکه‌های اجتماعی و برخی از سایت‌های خبری مطرح می‌شود. ما به مسائل شرعی اشراف کامل داشتیم برای این فیلم و درباره این موضوع با چند تن از اساتید در زمان نگارش فیلمنامه صحبت کردیم.

وی ادامه داد: در کتاب‌های رساله مراجع معظم تقلید آمده است که اگر فرزندی کمتر از ۱۵ بار شیر یک مادر را خورده باشد به فرزندان آن زن محرم رضایی نیستند، اگر بالای ۱۵ بار خورده باشند محرم هستند؛ این موضوع درباره فیلم ما نیز صدق می‌کند و تمام جوانب در نظر گرفته شده است. به نظرم درست نیست برخی از رسانه‌ها درباره این فیلم که راجع به یک مادر ایثارگر است اینگونه صحبت می‌کنند.

منبع : تسنیم

 

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار