رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
  • الأحد ۲ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Sunday 20 September
  • شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۰
  • کد خبر : 6908
  • تئاتر
  • چاپ خبر : عضو شورای شهر تهران به تماشای نمایش “برای کلاه آهنی ها” نشست

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی تماشاخانه باران؛ مهندس سرخو، عضو شورای شهر تهران، شب گذشته از تئاتر باران دیدن کرد و سپس به تماشای نمایش «برای کلاه آهنی ها» کاری از پژمان عبدی نشست. مهندس سرخو، عضو شورای شهر تهران، جمعه شب از تئاتر باران دیدن کرد و سپس به تماشای […]

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی تماشاخانه باران؛ مهندس سرخو، عضو شورای شهر تهران، شب گذشته از تئاتر باران دیدن کرد و سپس به تماشای نمایش «برای کلاه آهنی ها» کاری از پژمان عبدی نشست. مهندس سرخو، عضو شورای شهر تهران، جمعه شب از تئاتر باران دیدن کرد و سپس به تماشای نمایش «برای کلاه آهنی ها» کاری از پژمان عبدی در این مجموعه نشست.

محسن سرخو در همین زمینه گفت: مردم نسبت به گذشته اقبال بیشتری به تماشای تئاتر نشان می‌دهند، بنابراین با توجه به استقبال مردم نیازمند توسعه سالن‌های تئاتر در سطح شهر هستیم که خوشبختانه با تأسیس سالن های خصوصی بخشی از کمبودها در این زمینه برطرف شده است.

عضو شورای شهر تهران، با بیان اینکه باید از تئاتر خصوصی حمایت کرد متذکر شد: برای اولین بار است که به تماشاخانه باران می آیم و به نظرم از فشارهایی که بخش خصوصی در زمینه هنر متحمل می شود، باید کاست و امیدواریم که بتوانیم با حمایت از این مجموعه ها گامی در عرصه فرهنگ و هنر برداریم.

او پس از پایان نمایش”برای کلاه آهنی ها” در سخنانی کوتاه عنوان کرد: این نمایش با محوریت قرار دادن جنگ و خلق، لحظاتی خلق کرده است که تماشاگر در حالی که اشک در چشمانش جمع شده است در لحظه ای بعد می خندد. به نظرم این نمایش بسیار موفق ظاهر شده است و می تواند الگویی در این ژانر باشد و امیدواریم که در شورا بتوانیم از هنر نمایش حمایت کنیم.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار