رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 7 خبر


  • یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹
  • الأحد ۹ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Sunday 27 September
  • پنجشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۷:۲۳
  • کد خبر : 8093
  • تئاتر
  • چاپ خبر : مجید مظفری تئاتر به صحنه می‌برد

مجید مظفری قرار است «نماینده ملت» را در تماشاخانه ایرانشهر به روی صحنه ببرد. مظفری که آخرین حضورش در صحنه تاتر، بازی در نمایش «رویاهای رام‌ نشده» ایوب آقاخانی بود، قرار است از نیمه اردیبهشت نمایش نمایش «نماینده ملت» را کارگردانی کند. «نماینده ملت» نوشته سجاد افشاریان،‌ اقتباس آزادی‌ است از نمایشنامه برانسیلاو نوشیچ. مجید […]

مجید مظفری قرار است «نماینده ملت» را در تماشاخانه ایرانشهر به روی صحنه ببرد.

مظفری که آخرین حضورش در صحنه تاتر، بازی در نمایش «رویاهای رام‌ نشده» ایوب آقاخانی بود، قرار است از نیمه اردیبهشت نمایش نمایش «نماینده ملت» را کارگردانی کند.

«نماینده ملت» نوشته سجاد افشاریان،‌ اقتباس آزادی‌ است از نمایشنامه برانسیلاو نوشیچ. مجید مظفری علاوه بر کارگردانی در این نمایش به ایفای نقش نیز می‌پردازد. محمد عاقبتی مشاور کارگردان و نیکی مظفری تهیه‌کننده این نمایش است.

مجید مظفری در نمایش‌های «مرگ دستفروش» به کارگردانی اکبر زنجانپور، «آن زمان فرا خواهد رسید» به کارگردانی هرمز هدایت، «طالب»‌ هادی مرزبان، «کالیگولا»‌ قطب‌الدین صادقی،‌ »استاد معمار» هادی مرزبان و … به ایفای نقش پرداخته است. مظفری همچنین پیش‌تر نمایش‌های «ماموریت حساس»‌ و «سنگر» را در مقام کارگردان به روی صحنه برده بود. این نمایش از نیمه اردیبهشت‌ماه در تماشاخانه ایرانشهر به روی صحنه می‌رود.

دیگر عوامل عبارتند از:‌ کارگردان : مجیدمظفری، نویسنده : سجادافشاریان(براساس اقتباسی آزاد از نمایشنامه‌ای نوشته برانیسلاونوشیچ)، مشاورکارگردان : محمد عاقبتی،تهیه‌کننده : نیکی مظفری،مدیر تولید، دستیار کارگردان و برنامه‌ریز: ایمان یزدی،طراح گرافیک،عکاس وساخت تیزر : محمدصادق زرجویان،مدیر فرهنگی و مشاور رسانه‌ای : مریم نراقی،تبلیغات مجازی:آرین امیرخان(فیلم‌نیوز).

منبع: ایسنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار