رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
  • الأحد ۲ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Sunday 20 September

شب گذشته برنامه خندوانه میزبان رضا یزدانی خواننده کشورمان بود. رضا یزدانی در ابتدا در خصوص دوران کودکی خود گفت: من بچگی شیطون بودم ،حس لیدری داشتم. جوان پیرامون حضور هنرمندان عرصه های مختلف در بازیگری صحبت کرد و یزدانی اظهار داشت: من سر فیلم بوی گندم بودم. قرار بود در رادیو درباره خوانندگی حامد […]

شب گذشته برنامه خندوانه میزبان رضا یزدانی خواننده کشورمان بود.

رضا یزدانی در ابتدا در خصوص دوران کودکی خود گفت: من بچگی شیطون بودم ،حس لیدری داشتم.

جوان پیرامون حضور هنرمندان عرصه های مختلف در بازیگری صحبت کرد و یزدانی اظهار داشت: من سر فیلم بوی گندم بودم. قرار بود در رادیو درباره خوانندگی حامد بهداد صحبت کنند، من پشت خط رفتم و از حامد دفاع کردم. به نظرم نمی‌توانیم بگوییم خواننده بازیگر نشود و برعکس؛ چرا که هر هنرمندی می‌تواند در حیطه های مختلف خودش را محک بزند. مهم ادامه راه و نظر مردم برای ماندن هنرمند در حوزه کاری جدید است.

وی در خصوص علاقه خود به شهر های ایران عنوان کرد: بیشتر سفر های ما کاری است اما شهر بوشهر و شمال کشور را دوست دارم. البته شیراز جزو معدود شهرهایی است که زمان تور کنسرت هایم دو روز در آنجا می مانم.

یزدانی در خصوص تیتراژ اظهار داشت: بیشترین تعداد تیتراژ فیلم و سریال را من خواندم. برای بیشتر کارگردانان خواندم؛ فقط پنج کار برای آقای کیمیایی خواندم.

در پایان رضا یزدانی برای خوشحال کردن مردم بیرون از برنامه خندوانه ۳۰ نفر از کودکان بی سرپرست را به کنسرت تیر ماه خود دعوت کرد.

منبع : جام جم

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار