رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹
  • الإثنين ۱۰ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Monday 28 September

فیلم سینمایی «گشت ۲» ساخته سعید سهیلی که هم اینک در سینماها اکران است، امروز در تهران توسط شرکت هنرنمای پارسیان توزیع شد. فیلم سینمایی «گشت ۲» که هم اینک در سینماهای تهران و شهرستان اکران است به دلیل توزیع قاچاق در بازار ،در تهران توزیع شد. این فیلم که یکی از فیلم‌های پرمخاطب سینمای […]

فیلم سینمایی «گشت ۲» ساخته سعید سهیلی که هم اینک در سینماها اکران است، امروز در تهران توسط شرکت هنرنمای پارسیان توزیع شد.

فیلم سینمایی «گشت ۲» که هم اینک در سینماهای تهران و شهرستان اکران است به دلیل توزیع قاچاق در بازار ،در تهران توزیع شد. این فیلم که یکی از فیلم‌های پرمخاطب سینمای ایران به شمار می ‌رود که توانایی ۲۰۰ میلیاردی شدن را داشت با توزیع در شبکه قاچاق، به سرعت پروانه نمایش خانگی آن صادر شد .

رایت خانگی «گشت ۲» توسط موسسه هنرهای تصویری سوره خریداری و توسط شرکت هنرنمای پارسیان توزیع شده است. توزیع این فیلم روز گذشته در شهرستان و امروز در تهران صورت گرفته است.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: «عباس و حسن پس از پنج سال از زندان آزاد شده، سراغ عطا می‌روند. عطا دراین مدت درکما بوده و به تازگی به‌هوش آمده و به زندگی عادی بازگشته. این سه رفیق دوباره باهم همراه شده، در پی کاری شرافتمندانه می‌گردند. اما پس از تلاشهای بسیار،ناچار می‌شوند دوباره ….»

در این فیلم حمید فرخ نژاد، ساعد سهیلی، پولاد کیمیایی، بهاره افشاری، ترلان پروانه، سارا سهیلی، ساناز طاری، امید روحانی،اسدالله یکتا، صفر کشکولی، محمد الهی، فاطمه شکری، داوود مقدادی، رضا شمس الدین، فاطمه مرتاضی، منصور نوبخت، ابوالفضل تُهرابی، ملیحه جلیلی، محمدعلی نقلی لو، هادی افضلی، محمدکریم ولدخانی، شهرام احمدنیا و مهدی ماهانی به ایفای نقش می‌پردازد.

منبع: سروش نیوز

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار