رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 11 خبر


  • شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
  • السبت ۸ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Saturday 26 September

سینمای اکبر عبدی در سینماتک خانه هنرمندان ایران مرور می‌شود. سینماتک خانه هنرمندان ایران به مناسبت ماه مبارک رمضان در برنامه «اکبر عبدی در قاب سینما» در طول یک هفته از ۳۱ خرداد تا ۶ تیر به مرور آثار این بازیگر سینمای ایران می‌پردازد. بر این اساس چهارشنبه ۳۱ خرداد فیلم «اجاره نشین‌ها» به کارگردانی […]

سینمای اکبر عبدی در سینماتک خانه هنرمندان ایران مرور می‌شود.

سینماتک خانه هنرمندان ایران به مناسبت ماه مبارک رمضان در برنامه «اکبر عبدی در قاب سینما» در طول یک هفته از ۳۱ خرداد تا ۶ تیر به مرور آثار این بازیگر سینمای ایران می‌پردازد.

بر این اساس چهارشنبه ۳۱ خرداد فیلم «اجاره نشین‌ها» به کارگردانی داریوش مهرجویی، پنج‌شنبه ۱ تیر فیلم «مادر» اثر شادروان علی حاتمی، جمعه ۲ تیر فیلم «ای ایران» به کارگردانی ناصر تقوایی، شنبه ۳ تیر فیلم «ریحانه» اثر علیرضا رئیسیان، یکشنبه ۴ تیر فیلم «دلشدگان» به کارگردانی زنده‌یاد علی حاتمی، دوشنبه ۵ تیر فیلم «قاعده بازی» اثر احمدرضا معتمدی و سه‌شنبه ۶ تیر فیلم «خوابم می‌آد» به کارگردانی رضا عطاران در سینماتک خانه هنرمندان ایران به نمایش در خواهد آمد.

این آثار از ۳۱ خرداد تا ۶ تیر هر شب ساعت ۲۱:۳۰ در سینماتک خانه هنرمندان ایران روی پرده خواهند رفت.

علاقمندان برای حضور در این برنامه می‌توانند به محل خانه هنرمندان ایران واقع در خیابان آیت‌الله طالقانی، خیابان شهید موسوی شمالی، باغ هنر، تالار استاد شهناز خانه هنرمندان ایران مراجعه فرمایند.

ورود به این برنامه برای عموم آزاد است.

منبع: ایلنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار