رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۴ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Tuesday 22 September

شبکه چهار سیما ساخت تله تئاتر و تله فیلم‌های جدید را در دستور کار خود قرار داده است. از ابتدای پاییز امسال مخاطبان شبکه دانایی می‌توانند به تماشای مجموعه‌های نمایشی جدید در شبکه چهار بنشینند. به گفته پورحسین مدیر شبکه چهار سیما، از هفته جاری هر هفته (پنج‌شنبه‌ها ساعت ۲۳) یک تله فیلم و تله […]

شبکه چهار سیما ساخت تله تئاتر و تله فیلم‌های جدید را در دستور کار خود قرار داده است.

از ابتدای پاییز امسال مخاطبان شبکه دانایی می‌توانند به تماشای مجموعه‌های نمایشی جدید در شبکه چهار بنشینند.

به گفته پورحسین مدیر شبکه چهار سیما، از هفته جاری هر هفته (پنج‌شنبه‌ها ساعت ۲۳) یک تله فیلم و تله تئاتر منتخب از تولیدات شبکه چهار سیما نمایش داده خواهد شد و از ابتدای پاییز با مجموعه‌های نمایشی  جدید به استقبال مخاطبان خواهیم رفت.

تله تئاتر «خرده جنایت های زن و شوهری» به کارگردانی هنری فرهاد آییش، پنج شنبه ۱۵ تیرساعت ۲۳ از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.

«خرده جنایت‌های زن و شوهری» بر اساس نمایشنامه اریک امانوئل اشمیت به تهیه‌کنندگی علی‌اصغر آزادان و کارگردانی تلویزیونی مسعود فروتن ساخته شده است.

در این تئاتر تلویزیونی نیکی کریمی و محمدرضا فروتن نقش‌آفرینی کرده‌اند و داستان درباره مردی است که دچار فراموشی می‌شود و زن سعی می‌کند او را دوباره به گذشته برگرداند. علی‌اصغر صائبی تدوین این پروژه را به عهده داشت و جهانسوز فولادی موسیقی متن را ساخته است.

منبع: ایلنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار