رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 11 خبر


  • شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
  • السبت ۸ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Saturday 26 September

روزنامه «سینما» پس از یکسال وقفه و انتشار نامنظم از شهریور ماه دوباره منتشر می‌شود. حمید پنداشته ناشر و مدیر اجرایی این روزنامه اعلام کرد: روزنامه «سینما» قرار است از شهریورماه با تیمی جدید و لحنی متفاوت از گذشته دوباره منتشر شود تا رسانه‌ای متفاوت در اختیار علاقه‌مندان سینما قرار گیرد. او در مورد حضور […]

روزنامه «سینما» پس از یکسال وقفه و انتشار نامنظم از شهریور ماه دوباره منتشر می‌شود.

حمید پنداشته ناشر و مدیر اجرایی این روزنامه اعلام کرد: روزنامه «سینما» قرار است از شهریورماه با تیمی جدید و لحنی متفاوت از گذشته دوباره منتشر شود تا رسانه‌ای متفاوت در اختیار علاقه‌مندان سینما قرار گیرد.

او در مورد حضور فریدون جیرانی به عنوان سردبیر گفت: فریدون جیرانی چون قبل کنار روزنامه سینما است، اما این بار به دلیل مشغله کاری در قامت مدیر مسئول و مشاور تیم روزنامه را همراهی خواهند کرد و قطعا از کنار تجربیات ایشان نخواهیم گذشت.

پنداشته در مورد نحوه تامین سرمایه روزنامه ادامه داد: یک برند قوی هیچوقت به مشکل تامین سرمایه نمی‌خورد، همانطور که دلیل تعطیلی روزنامه سینما در دور قبل هم مشکل مالی نبود بلکه اختلاف سلیقه باعث شد این روزنامه انتشارش متوقف شود.

او در پایان در مورد لحن روزنامه و خط فکری‌اش اضافه کرد: قطعا خنثی نیستیم و با لحنی انتقادی و تند و تیز به میدان خواهیم آمد اما جذابیت و مخاطب برای تیم جدید روزنامه در اولویت قرار دارد.

منبع: ایسنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار