رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 14 خبر


  • یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
  • الأحد ۲ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Sunday 20 September

به گزارش سینماخانه؛ پروژه کنسرت_نمایش “سی” در میان خیل عظیم تابلوهای تبلیغاتی شهری و با شعار پاسداشت ادبیات کهن پارسی تدارک برگزاری یکی از بزرگترین رویدادهای فرهنگی سال را در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد دیده است. شب گذشته اجرای این برنامه در حالی با یک ساعت تأخیر و در ساعت ۲۲:۳۰ آغاز شد که برگزارکنندگان […]

به گزارش سینماخانه؛ پروژه کنسرت_نمایش “سی” در میان خیل عظیم تابلوهای تبلیغاتی شهری و با شعار پاسداشت ادبیات کهن پارسی تدارک برگزاری یکی از بزرگترین رویدادهای فرهنگی سال را در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد دیده است.

شب گذشته اجرای این برنامه در حالی با یک ساعت تأخیر و در ساعت ۲۲:۳۰ آغاز شد که برگزارکنندگان مراسم در بلیت های پیش فروش شده، ساعت پذیرش مخاطبان را ساعت ۱۹:۳۰ اعلام نموده بودند. به گفته عوامل اجرایی مراسم تغییر ساعت برنامه پیش از این به صورت پیامک اعلام شده بود و این در حالی است که بسیاری از مخاطبان هیچگونه پیامکی مبنی بر تغییر زمان برنامه دریافت ننموده اند و اطلاعی تغییر ساعت برنامه نداشته اند.

همین امر و عدم احترام به حقوق مخاطبان و تغییر ساعت پایان مراسم در حوالی ساعت یک بامداد؛ موجب سردرگمی، ناراحتی و نگرانی بسیاری از مخاطبان و بالاخص بانوان حاضر در مراسم گردید.

همچنین به نظر می رسد عدم پیش بینی درب های خروجی متعدد در مواقع بروز حوادث اضطراری و تجمع مخاطبان در هنگام خروج می تواند زمینه ساز بروز حوادث ناگواری باشد که بارها و بارها شاهد بروز چنین حوادث تلخی بوده ایم و پیش بینی چنین مسائلی نبایستی دور از ذهن باشد.

در هر صورت؛ بایستی گفت پروژه کنسرت-نمایش “سی” بی شک یکی از بزرگترین رویدادهای فرهنگی-هنری امسال می باشد که اکثر مخاطبان خود را راضی و خاطره حضور در چنین مراسمی می تواند تا سال ها در ذهن نقش بندد.

سینماخانه / ا.ش.شهابی

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار