رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 6 خبر


  • سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۱۱ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Tuesday 29 September

فیلم سینمایی «آبجی» به کارگردانی مرجان اشرفی زاده در سیزدهمین دوره از جشنواره بین المللی فیلم «Action on Film» در ایالت کالیفرنیا آمریکا در بخش مرور سینمای ایران روی پرده می رود. به نقل از روابط عمومی فیلم سینمایی «آبجی»، نخستین فیلم سینمایی مرجان اشرفی‌زاده در دهمین حضور بین‌المللی خود این بار در جشنواره بین‌المللی […]

فیلم سینمایی «آبجی» به کارگردانی مرجان اشرفی زاده در سیزدهمین دوره از جشنواره بین المللی فیلم «Action on Film» در ایالت کالیفرنیا آمریکا در بخش مرور سینمای ایران روی پرده می رود.

به نقل از روابط عمومی فیلم سینمایی «آبجی»، نخستین فیلم سینمایی مرجان اشرفی‌زاده در دهمین حضور بین‌المللی خود این بار در جشنواره بین‌المللی فیلم «Action on Film» در آمریکا حضور دارد.

این جشنواره که در حال برگزاری سیزدهمین دوره خود است، از تاریخ ۲۶ مرداد آغاز و تا تاریخ ۴ شهریور ادامه دارد و قرار است فیلم سینمایی «آبجی» در بخش مرور سینمای ایران در این جشنواره نمایش داده شود.

فیلم سینمایی «آبجی» به تهیه کنندگی محمد حسین قاسمی ساخته شده و نخستین تجربه کارگردانی مرجان اشرفی زاده است. در این فیلم سینمایی بازیگرانی چون گلاب آدینه، پانته آ پناهی ها، حمید آذرنگ، معصومه قاسمی، شیرین یزدان بخش، بابک حمیدیان و … بازی کرده‌اند.

پخش بین الملل فیلم «آبجی» به عهده علیرضا شاهرخی است.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار