رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹
  • الجمعة ۷ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Friday 25 September
دکترخداویردی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان دامپزشکی کشور

استفاده از آثار تصویری و فیلم برای تبیین نقش خطیر دامپزشکی در جامعه توصیه رهبری است

سازمان دامپزشکی نقش مهمی در حوزه امنیت اقتصادی و غذای کشور دارد و متاسفانه تاکنون این نقش و شعاع تاثیرگذاری آن به افکار عمومی منتقل نشده است. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی نخستین جشنواره تخصصی فیلم و عکس بیطار، دکترخالد خداویردی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان دامپزشکی در گفتگویی […]

سازمان دامپزشکی نقش مهمی در حوزه امنیت اقتصادی و غذای کشور دارد و متاسفانه تاکنون این نقش و شعاع تاثیرگذاری آن به افکار عمومی منتقل نشده است.

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی نخستین جشنواره تخصصی فیلم و عکس بیطار، دکترخالد خداویردی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان دامپزشکی در گفتگویی با بیان این مطلب ادامه داد: ایده استفاده از رسانه های موثر در افکار عمومی بویژه سینما و فیلم ایده نویی در سازمان دامپزشکی قلمداد می شود و امیدواریم با استفاده از این ظرفیت برای آگاهی بخشی به جامعه استفاده نمائیم.

به اعتقاد وی، برگزاری جشنواره بستر مناسبی است تا سینماگران به منابع دامپزشکی پیوند بخورند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان دامپزشکی با اشاره به این نکته که مردم با فعالیت های حوزه دامپزشکی آشنا نیستند و با این نشستها و همفکری ها می توان زمینه و ظرفیت های خوبی را برای معرفی دامپزشکی در کشور فراهم سازیم. گفت: سازمان دامپزشکی بخش ها و فعالیت های فراگیر و بزرگی دارد و امیدواریم به دلیل موضوعات گسترده این حوزه جشنواره پرباری پیش رو داشته باشیم.

وی  بیان کرد: تصور قاطبه مردم از حوزه دامپزشکی فقط به انجام اموری چون واکسیناسیون گاو و گوسفند است و با عملکرد این حوزه آشنایی ندارند. معتقدیم صدای عملکردمان از فریادمان بلندتر است و در این مدت بیشتر به دنبال مباحث فنی بودیم.

دکتر خداویردی گفت: ما با جامعه شهری، روستایی و عشایر به فراخور کار و حرفه ای که بر عهده دارند ارتباط تنگاتنگ داریم. مردم باید از غذایی که مصرف می کنند اطمینان داشته باشند و از این جهت مسئولیت ما سنگین است. امیدواریم مجموع تلاش و کوشش دست اندرکاران و برگزار کنندگان این جشنواره باعث شود تا با رویدادی خوب و با کیفیت مواجه باشیم.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار