رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
  • السبت ۱ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Saturday 19 September

آیین اختتامیه دومین جشنواره فیلم سلامت با حضور وزیر بهداشت و تجلیل از رخشان بنی اعتماد فیلمساز و کتایون نجفی زاده رییس انجمن اهدای عضو برگزار می‌شود. محمد حمیدی مقدم کارگردان آیین اختتامیه دومین جشنواره فیلم سلامت درباره جزئیات این مراسم گفت: این مراسم یکشنبه ۵ شهریور از ساعت ۳۰ :۱۷ الی ۲۰ در تالار […]

آیین اختتامیه دومین جشنواره فیلم سلامت با حضور وزیر بهداشت و تجلیل از رخشان بنی اعتماد فیلمساز و کتایون نجفی زاده رییس انجمن اهدای عضو برگزار می‌شود.
محمد حمیدی مقدم کارگردان آیین اختتامیه دومین جشنواره فیلم سلامت درباره جزئیات این مراسم گفت: این مراسم یکشنبه ۵ شهریور از ساعت ۳۰ :۱۷ الی ۲۰ در تالار وحدت برگزار می شود و چهره های شاخص سینما و حوزه سلامت، فیلمسازان و مهمانان خاصی به این رویداد دعوت شده‌اند.
وی با اشاره به حضور سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور و معاونان وی در این مراسم، افزود: اختتامیه دومین جشنواره فیلم سلامت به طور رسمی از ساعت ۱۷:۳۰ شروع می شود.
همچنین در این مراسم از زنده یاد علی معلم که سال گذشته داور جشنواره بود و وحید نصیریان کارگردان انیمیشن که به تازگی او را از دست داده ایم، یادی خواهیم کرد.
حمیدی مقدم با اشاره به دو نکوداشت این مراسم توضیح داد: در اختتامیه جشنواره همچنین از رخشان بنی اعتماد فیلمساز شاخص سینمای ایران به دلیل سابقه فعالیت‌های اجتماعی و کتایون نجفی زاده رییس انجمن اهدای عضو به پاس زحماتشان تقدیر می‌شود.
وی ادامه داد: همچنین برگزیدگان بخش های برنامه های تلویزیونی، فیلم های مستند و دانشجویی و سینمایی جشنواره نیز در این مراسم معرفی می شوند.
این کارگردان با اشاره به اجرای مراسم توسط رضا رشیدپور خاطرنشان کرد: امیدواریم این مراسم ریتم پرشتاب، مفرح و جذابی داشته باشد.

منبع : مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار