رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 17 خبر


  • سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۸ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Tuesday 24 November

مجموعه تلویزیونی «آسمان هوای باران دارد»  به کارگردانی شهرام شاه حسینی و تهیه کنندگی امیر پوررحمانی یکشنبه دوم مهر در شهرستان قزوین کلید خورد. به نقل از روابط عمومی شبکه یک، سریال «آسمان هوای باران دارد»، روایتگر معضلات اجتماعی پیرامون جوان و خانواده از جمله چگونگی استفاده از تکنولوژی، جایگاه خانواده در تعلیم و تربیت فرزندان و […]

مجموعه تلویزیونی «آسمان هوای باران دارد»  به کارگردانی شهرام شاه حسینی و تهیه کنندگی امیر پوررحمانی یکشنبه دوم مهر در شهرستان قزوین کلید خورد.

به نقل از روابط عمومی شبکه یک، سریال «آسمان هوای باران دارد»، روایتگر معضلات اجتماعی پیرامون جوان و خانواده از جمله چگونگی استفاده از تکنولوژی، جایگاه خانواده در تعلیم و تربیت فرزندان و … است.

داستان این سریال قصه خانواده‌ای است که برای ادامه تحصیل دختر بزرگشان در مقطع دکترا راهی تهران می‌شوند اما خواسته یا ناخواسته درگیر موضوعاتی می‌شوند که دستمایه قصه‌های این سریال است.

علی عمرانی، مرجانه گلچین، فریبا کوثری، بهرنگ علوی، بابک کریمی و فریبا جدیکار از جمله بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.

در حال حاضر روز دوم مهر تصویربرداری در لوکیشن منزل ناصر در قزوین شروع شده و بابک کریمی و فریبا جدیکار مقابل دوربین رفتند. فیلمبرداری تا ۱۰ روز آینده در دو شهرستان قزوین و تاکستان ادامه خواهد داشت.

سریال «آسمان هوای باران دارد»، به قلم احمد رفیع‌زاده، کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که در ۳۰ قسمت ۴۰ دقیقه‌ای در حال تولید است.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار