رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 17 خبر


  • سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۸ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Tuesday 24 November

صبح دیروز یکی از خبرگزاری‌ها، خبری مبنی بر میزان هزینه برگزاری دو جشنواره ملی و جهانی فیلم فجر را منتشر کرد به این ترتیب که هزینه سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر در دو بخش ملی و جهانی؛ بیش از ۱۹ میلیارد تومان بوده است. جلیل اکبری صحت مدیر روابط عمومی سازمان سینمایی با تایید این موضوع […]

صبح دیروز یکی از خبرگزاری‌ها، خبری مبنی بر میزان هزینه برگزاری دو جشنواره ملی و جهانی فیلم فجر را منتشر کرد به این ترتیب که هزینه سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر در دو بخش ملی و جهانی؛ بیش از ۱۹ میلیارد تومان بوده است.

جلیل اکبری صحت مدیر روابط عمومی سازمان سینمایی با تایید این موضوع گفت: انتشار آمار در قالب سامانه دسترسی آزاد به اطلاعات برای شفاف‌سازی امور انجام می‌شود که در نتیجه کمک می‌کند به این نکته که تمام نهادهای دولتی و غیر دولتی که از بودجه عمومی بهره‌مند می‌شوند، میزان هزینه کردشان را به مردم اطلاع دهند.

این صحبت‌های مدیر روابط عمومی سازمان سینمایی نشان می‌دهد که این مقدار هزینه صحت دارد و بودجه و هزینه سی و پنجمین دوره جشنواره فیلم فجر در بخش ملی بیش از ۱۱ میلیارد تومان و در بخش جهانی بیش از ۸ میلیارد تومان بوده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار