رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 6 خبر


  • پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹
  • الخميس ۲۰ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 4 March
  • سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۰
  • کد خبر : 12661
  • تئاتر
  • چاپ خبر : «مده‌آ سایه‌ای از یک زن» در تماشاخانه همای سعادت

نمایش «مده‌آ سایه‌ای از یک زن» به قلم و کارگردانی فرداد صفاخو از یکشنبه ۲۳ مهر ساعت ۲۰ در تماشاخانه «همای سعادت» روی صحنه می‌رود. به نقل از تماشاخانه «همای سعادت»، این نمایش برداشتی آزاد از نمایش مده آ نوشته اوریپید است و داستان زندگی زنان در تراژدی مده‌آ و مواجهه رویاها و تخیلاتشان با شرایط روز جامعه […]

نمایش «مده‌آ سایه‌ای از یک زن» به قلم و کارگردانی فرداد صفاخو از یکشنبه ۲۳ مهر ساعت ۲۰ در تماشاخانه «همای سعادت» روی صحنه می‌رود.

به نقل از تماشاخانه «همای سعادت»، این نمایش برداشتی آزاد از نمایش مده آ نوشته اوریپید است و داستان زندگی زنان در تراژدی مده‌آ و مواجهه رویاها و تخیلاتشان با شرایط روز جامعه را به تصویر می‌کشد.

«مده‌آ سایه‌ای از یک زن» مهر و آبان با بازی غزاله اعلایی، رضا تاجیک، فرشید حاجیان، هانیه زمانی، امینه شیاسی، عاطفه غضنفری، رکسانا فیروزی، سوگند فیروزی، امیرمحمد قیامی و بهار هاشمی علمیه و همراهی صادق اردوخانی، محمد حسین قاسمی منفرد، شیوا بسطامی، علی صالحی، امیر بهادری، آیدا موسوی، المیرا معظمی، علی مقدادی و علیرضا سلگی اجرا خواهد داشت.

سعید دولتی مشاور این نمایش است و از دیگر عوامل آن می‌توان به موسیقی علیرضا دزفولی، دستیار کارگردان بهار هاشمی علمیه، منشی صحنه یکتا مقدس فر، طراحان حرکت ماندانا عبقری و علیرضا دهقانی، مدیر صحنه شراره عباسپور، دستیاران صحنه محمدحسین قاسمی منفرد و صادق اردوخانی ، اجرای صحنه و لباس شراره عباسپور، ساخت دکور پرویز آقازاده و مشاور رسانه مطهره کشاورز اشاره کرد.

«مده‌آ سایه‌ای از یک زن» هر شب ساعت۲۰ در تنها تماشاخانه «همای سعادت» به نشانی شهر زیبا، خیابان آیت‌الله کاشانی، زیر پل شهید باکری، جنب بانک پارسیان، پلاک ۲۶۱اجرا می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه حضوری و یا از طریق سایت تیوال بلیت تهیه کنند.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار