رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹
  • الجمعة ۱۱ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Friday 27 November

۵ فیلم منتخب از نگاه تماشاگران در اولین روز سی‌و‌چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران معرفی شدند. به گزارش سینماخانه و به نقل از ستاد خبری سی‌و‌چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، سه ‌شنبه ۲۵ مهرماه و در اولین روز از برگزاری این دوره از جشنواره در پردیس گالری ملت ، فیلم‌سازان و علاقه‌مندان فیلم […]

۵ فیلم منتخب از نگاه تماشاگران در اولین روز سی‌و‌چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران معرفی شدند.

به گزارش سینماخانه و به نقل از ستاد خبری سی‌و‌چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، سه ‌شنبه ۲۵ مهرماه و در اولین روز از برگزاری این دوره از جشنواره در پردیس گالری ملت ، فیلم‌سازان و علاقه‌مندان فیلم کوتاه به تماشای فیلم‌های بخش‌های مختلف مسابقه ملی نشستند و با شرکت در «انتخاب بهترین فیلم از نگاه تماشاگران»  به ۵ فیلم زیر امتیاز بیشتری دادند.

۵ فیلم منتخب تماشاگران در روز اول نمایش (به ترتیب حروف الفبا):

ساعت چهار به کارگردانی عاطفه محرابی

حیوان به کارگردانی بهمن و بهرام ارک

سَس به کارگردانی اَرتوران نجفی

شب تولد به کارگردانی امید شمس

وقت نهار به کارگردانی علیرضا قاسمی

پس از جمع‌بندی نهایی امتیازات  کسب شده در دوبار نمایش فیلم‌ها، فیلم برگزیده به انتخاب تماشاگران در مراسم پایانی معرفی خواهد شد.

انجمن فیلم کوتاه ایران ( ایسفا) مسؤولیت «انتخاب بهترین فیلم از نگاه تماشاگران» را در سی‌و‌چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران برعهده دارد.

سی‌و‌چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران ۲۵ تا ۳۰ مهرماه سال‌جاری برابر با ۱۷ تا ۲۲ اکتبر ۲۰۱۷ به دبیری سیدصادق موسوی در پردیس سینمایی ملت برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار