رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸
  • الجمعة ۱۵ ربيع ثاني ۱۴۴۱
  • 2019 Friday 13 December

«بیست و ششمین جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم برکلی» و «پنجمین جشنواره‌ی فیلم پورتلند» میزبان فیلم سینمایی کوپال به نویسندگی و کارگردانی “کاظم ملایی” می‌باشد. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی فیلم سینمایی کوپال؛ آخرین ساخته کاظم ملایی در ادامه حضور بین‌المللی خود، به عنوان تنها نماینده‌ی سینمای ایران در بخش اصلی جشنواره‌های برکلی […]

«بیست و ششمین جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم برکلی» و «پنجمین جشنواره‌ی فیلم پورتلند» میزبان فیلم سینمایی کوپال به نویسندگی و کارگردانی “کاظم ملایی” می‌باشد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی فیلم سینمایی کوپال؛ آخرین ساخته کاظم ملایی در ادامه حضور بین‌المللی خود، به عنوان تنها نماینده‌ی سینمای ایران در بخش اصلی جشنواره‌های برکلی و پورتلند آمریکا به نمایش درمی‌آید. کوپال در تاریخ ۲ نوامبر (۱۱ آبان) در بخش مسابقه‌‌ی آثار داستانی جشنواره‌ی پورتلند و در روز ۴ نوامبر (۱۳ آبان) در بخش مسابقه‌ی آثار سینمایی جشنواره‌ی برکلی به روی پرده می‌رود.

کوپال اولین اثر سینمایی کاظم ملایی است که قرار است ماه آینده در سینماهای کشور به نمایش درآید. این فیلم که سال گذشته به عنوان یکی از آثار متفاوت سی و پنجمین جشنواره‌ی فیلم فجر مطرح شد، قصه‌ی یک تاکسیدرمیست با نام دکتر احمد کوپال است که دقیقا قبل از تحویل سال نو با چالشی سخت در زندگی‌ شخصی‌اش مواجه می‌شود.

شایان ذکر است که فیلم کوپال امروز بیستم اکتبر (۲۸ مهر) علاوه بر نمایش در بخش مسابقه‌ی دوازدهمین جشنواره‌ی فیلم اورلاندو، در بخش بین‌الملل سی و چهارمین جشنواره‌ی فیلم بوگوتای کلمبیا نیز بر روی پرده می‌رود تا به نمایندگی از آسیا برای کسب حلقه‌ی زرین پره‌کلمبین با آثاری از اسپانیا، کانادا، برزیل، فرانسه و کرواسی رقابت کند.

عوامل اصلی این فیلم عبارتند از:
تهیه کننده، نویسنده و کارگردان: کاظم ملایی / مجری طرح: سیامک کاشف آذر / مشاور هنری و طراح صحنه: محمد اکبری / مدیر فیلمبرداری: مجید گرجیان / طراح چهره ‌پردازی: محمود دهقانی / مدیر تولید: میترا مهتریان / مدیر صدابرداری: حامد صمدزاده / طراحی و ترکیب صدا: حسین قورچیان / موسیقی متن: بابک میرزاخانی / تدوین: عماد خدابخش- کاظم ملایی / دستیار اول و برنامه ریز: مهرنوش حسینی / طراح لباس: میترا آسیایی / جلوه‌های تصویری و عنوان بندی: امیر مهران.

بازیگران: لوون هفتوان، نازنین فراهانی، پوریا رحیمی سام، حسین شمس آبادی، وهان سلیم زاده، مجتبی علیزاده، حسین غایبی شباهنگ، شارون و …

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار