رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 11 خبر


  • پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۰ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Thursday 26 November

انتشارت هچت که شاخه انتشاراتی وایسنتین بوکز را برای انتشار کتاب‌های این تهیه‌کننده به راه انداخته بود، پس از بمب خبری فساد اخلاقی وی این انتشاراتی را تعطیل کرد. به نقل از آسوشیتدپرس، به دنبال انتشار گزارش‌های نیویورک تایمز و نیویورکر در باره فساد اخلاقی هاروی واینستین تهیه‌کننده هالیوودی وانعکاس وسیع اخباری مبنی بر این […]

انتشارت هچت که شاخه انتشاراتی وایسنتین بوکز را برای انتشار کتاب‌های این تهیه‌کننده به راه انداخته بود، پس از بمب خبری فساد اخلاقی وی این انتشاراتی را تعطیل کرد.

به نقل از آسوشیتدپرس، به دنبال انتشار گزارش‌های نیویورک تایمز و نیویورکر در باره فساد اخلاقی هاروی واینستین تهیه‌کننده هالیوودی وانعکاس وسیع اخباری مبنی بر این که او از موقعیت حرفه‌ای‌اش سوء‌استفاده می‌کرد تا با وعده دادن نقش‌های بزرگتر به زنان بازیگر از آن‌ها سوء‌استفاده جنسی کند، شاخه انتشاراتی این تهیه‌کننده نیز تعطیل شد.

انتشارات بزرگ هچت که این شرکت انتشاراتی را به نام «واینستین بوکز» برای این تهیه کننده راه‌اندازی کرده بود، با انتشار اخبار وسیع درباره فساد اخلاقی این تهیه کننده هالیوودی بلافاصله دستور تعطیل شدن این انتشاراتی را داد و کارمندان این شاخه را به «هچت بوکز» منتقل کرد.

این ناشر اعلام کرد کتاب‌هایی که قرار بود با همکاری واینستین و هچت تحت عنوان انتشارات «واینستین بوکز» منتشر شوند با نام هچت وارد بازار می‌شوند.

واینستین بوکز با همکاری انتشارات هچت  طیف وسیعی از کتاب‌های داستانی و غیرداستانی را که بیشتر از سوی چهره‌های رسانه‌ای و سرشناس نوشته می‌شدند، منتشر کرده است.

میکا برززینسکی از مجریان تلویزیونی که قراردادی برای نوشتن سه کتاب با «واینستین بوکز» امضا کرده بود گفت تا زمان روشن شدن وضعیت این انتشاراتی و تا زمانی که نام واینستین روی آن باشد، از همکاری با آن خودداری می کند.

لیزا شلزینگر کمدین که نویسنده کتاب «منطق دخترانه: نبوغ و حماقت» است و این کتاب قرار است نوامبر وارد بازار کتاب شود با صدور بیانیه‌ای در اینستاگرام اعلام کرد ضمن محکوم کردن رفتار این تهیه کننده، نمی‌تواند مانع انتشار کتابش شود.

«واینستین بوکز» از سال ۲۰۰۷ شروع به فعالیت کرده بود.

منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار