رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۱۶ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Wednesday 2 December

تهیه‌کننده «مادری» می‌گوید به دلیل تراکم اکران ممکن است این فیلم بعد از جشنواره ملی فیلم فجر به نمایش عمومی دربیاید. سیاوش حقیقی تهیه‌کننده سینما درباره زمان اکران فیلم سینمایی «مادری» به کارگردانی رقیه توکلی گفت: ما پیشتر پیش بینی می کردیم که بتوانیم این فیلم را در فصل پاییز اکران کنیم اما با توجه […]

تهیه‌کننده «مادری» می‌گوید به دلیل تراکم اکران ممکن است این فیلم بعد از جشنواره ملی فیلم فجر به نمایش عمومی دربیاید.

سیاوش حقیقی تهیه‌کننده سینما درباره زمان اکران فیلم سینمایی «مادری» به کارگردانی رقیه توکلی گفت: ما پیشتر پیش بینی می کردیم که بتوانیم این فیلم را در فصل پاییز اکران کنیم اما با توجه به اینکه این روزها تراکم اکران وجود دارد فکر نمی کنم این اتفاق بیفتد.

وی افزود: در سرگروه ما یعنی سینما آزادی در حال حاضر فیلم سینمایی «قهرمانان کوچک» به کارگردانی حسین قناعت در حال اکران است و خداراشکر فروش خوبی هم دارد که من از این اتفاق بسیار خوشحال هستم و فعلا منتظر تغییر اکران فیلم های روی پرده می مانیم.

این تهیه کننده با اشاره به اینکه به دلایل مختلفی ابتدای سال را برای اکران «مادری» از دست داده اند، توضیح داد: اکران «مادری» به نیمه دوم سال افتاد و در حال حاضر بعد از «قهرمانان کوچک» قرار است «قاتل اهلی» به کارگردانی مسعود کیمیایی و سپس «کمدی انسانی» به کارگردانی هادی کریمی به سرگروهی سینما آزادی به نمایش در بیاید به همین دلیل فکر نمی کنم بتوانیم به این سرعت «مادری» را اکران کنیم.

حقیقی در پایان گفت: به طور کلی فیلم هایی که به سرگروهی سینما آزادی اکران می شوند کف فروششان خیلی دیر می افتد از طرفی با توجه به اینکه تا برگزاری سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر دیگر زمان چندانی باقی نمانده است، شاید «مادری» بعد جشنواره اکران شود.

منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار