رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 8 خبر


  • سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۱۵ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Tuesday 1 December

سریال ویژه نمایش خانگی «گلشیفته» به کارگردانی بهروز شعیبی و تهیه کنندگی علی اکبر نجفی به زودی کلید می خورد. مجموعه نمایش خانگی «گلشیفته» که در ژانر کمدی اجتماعی است، هم اکنون در مرحله پیش تولید قرار دارد و تاکنون حضور مهدی هاشمی، مهناز افشار، سیامک انصاری، ویشکا آسایش، هومن سیدی، شیلا خداداد، بهاره کیان […]

سریال ویژه نمایش خانگی «گلشیفته» به کارگردانی بهروز شعیبی و تهیه کنندگی علی اکبر نجفی به زودی کلید می خورد.

مجموعه نمایش خانگی «گلشیفته» که در ژانر کمدی اجتماعی است، هم اکنون در مرحله پیش تولید قرار دارد و تاکنون حضور مهدی هاشمی، مهناز افشار، سیامک انصاری، ویشکا آسایش، هومن سیدی، شیلا خداداد، بهاره کیان افشار و نازنین بیاتی قطعی شده است.

به زودی بازیگران دیگر مجموعه نمایش خانگی «گلشیفته» که از چهره های سینمایی هستند، توسط منبع رسمی اخبار این سریال اعلام خواهد شد.

تهیه کنندگی سریال «گلشیفته» بر عهده علی اکبر نجفی است.  سرمایه گذار و پخش کننده این پروژه نیز صادق یاری است و بیتا موسوی به عنوان مشاور رسانه ای با این سریال همکاری می کند. مهران برومند نیز به عنوان مشاور این پروژه حضور دارد.

موافقت اصولی سریال «گلشیفته» هم اکنون صادر شده و در حال حاضر گروه در انتظار صدور پروانه ساخت از اداره کل نمایش خانگی ارشاد هستند.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار