رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 16 خبر


  • شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹
  • السبت ۱۹ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Saturday 5 December
اگر مسکن مهر نبود؛ آمار تلفات چند برابر می‌شد !

یادداشت دبیر جشنواره فیلم فجر در دفاع از مسکن مهر !

ابراهیم داروغه‌زاده؛ معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی و دبیر سی و ششمین جشنواره فیلم فجر با نگارش یادداشتی به اظهارات برخی از مسئولین و افراد در خصوص مقاوم نبودن خانه‌های مسکن مهر در کرمانشاه واکنش نشان داد. متن یادداشت داروغه زاده را بخوانید: این عزیزانی که در فضای احساسی پس از زلزله به شکل […]

ابراهیم داروغه‌زاده؛ معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی و دبیر سی و ششمین جشنواره فیلم فجر با نگارش یادداشتی به اظهارات برخی از مسئولین و افراد در خصوص مقاوم نبودن خانه‌های مسکن مهر در کرمانشاه واکنش نشان داد.

متن یادداشت داروغه زاده را بخوانید:

این عزیزانی که در فضای احساسی پس از زلزله به شکل غیر منصفانه ای مسکن مهر و سازندگان آن را مورد انتقاد قرار میدهند توجه داشته باشند که:

١- زلزله در مسکن مهر کمترین میزان تلفات انسانی را داشته است (دو نفر)

٢- از تصاویر مشخص است که سقف ها و ستون های این ساختمان ها توانسته زلزله بیش از هفت ریشتری را تحمل کند و فقط دیوار ها آسیب دیده که به نظر قابل قبول است.

٣- این عزیزانی که در مسکن مهر ساکن هستند قبل از آن حتما در خانه های بسیار ناامن تر ساکن بوده اند و اگر این پروژه ها نبودند الان میزان کشته ها و زخمی ها چندین برایر بودند. (همانند زلزله بم و رودبار و …)

۴- بهتر است به جای نفرین بر تاریکی شمعی روشن کنیم. شماره حساب های هلال احمر برای کمک به آسیب دیدگان در اختیار همه ما هست، کمک های خود را به این حساب واریز و برای تبلیغ و همه گانی شدن این کارخیر فیش ان را در فضای مجازی منتشر کنیم.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار