رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 7 خبر


  • سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۱۵ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Tuesday 1 December

پژمان بازغی در باره سریال «آژانس دوستی» که این روزها مورد استقبال مخاطبان کانال فارسی شبکه «آی فیلم» است، گفت: از ابتدا قرار بود این مجموعه در چند قسمت محدود ساخته شود اما استقبال مردم به حدی بود که ۶۵ قسمت جدید به کار اضافه شد . به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط […]

پژمان بازغی در باره سریال «آژانس دوستی» که این روزها مورد استقبال مخاطبان کانال فارسی شبکه «آی فیلم» است، گفت: از ابتدا قرار بود این مجموعه در چند قسمت محدود ساخته شود اما استقبال مردم به حدی بود که ۶۵ قسمت جدید به کار اضافه شد .

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی شبکه آی فیلم، بازیگر نقش «جواد» در این سریال که نقش یاد شده را مهم ترین نقش زندگی اش می داند، در باره چگونگی حضورش در این سریال افزود: برای حضور در این کار تست دادم. فراخوانی اعلام شده بود و من فرمی را پر کردم و بعد یک جلسه با آقای قریبیان صحبت کردم و ایشان از من تست گرفتند. پس از مدتی به من گفتند برای بازی در این نقش انتخاب شده‎ام. این سریال با یک گروه کارگردانی ساخته شد و من کار اولیه را با فرامرز قریبیان شروع کردم.
وی که اولین تجربه بازیگری اش در سریالی در چنین درجه از اقبال مردمی و با حضور بازیگرانی مطرح چون زنده یاد اسماعیل داورفر تا مرحوم حسین پناهی، فردوس کاویانی و دیگران را تجربه ای بسیار ارزشمند و خاطره ای به یادماندنی توصیف می کند، بازی در کنار بازیگران تراز بالای تلویزیون را همراه با ترس و استرس خوانده و اضافه کرد: حالا که فکر می کنم این موضوع کاملا طبیعی بود. برای اولین بار قرار بود بازی کنم و نقش مقابلم هم مثلا فردوس کاویانی عزیز. اما به مرور آنقدر در این کار غرق شدم و با مجموعه همراه شدم که آن ترس از بین رفت و جایش را محبت و احترام گرفت. به مرور در کنار این بزرگان آموختم و آموخته‎های آنان برای ادامه مسیر بازیگری تا همین روزها همراه من هست و خواهد بود.
بازغی در باره روند تولید «آژانس دوستی»، نخستین اثر تلویزیونی که او در آن به نقش آفرینی پرداخته است، نیز اظهار کرد: نزدیک دو سال و نیم درگیر این کار بودم. آن زمان وضعیت تولید با حالا بسیار متفاوت بود. ساعت‎های کاری و تصویربرداری کمتر بود و تولید روند طولانی‎تری داشت. از ابتدا قرار بود این مجموعه در چند قسمت محدود ساخته شود اما استقبال مردم به حدی بود که ۶۵ قسمت جدید به کار اضافه شد و طبیعتا با این شرایط روند تولید و ساخت این مجموعه هم طولانی‎تر شد. هرچند من آن روزها، گذشت زمان را حس نمی کردم .
این بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در پایان ضمن تاکید بر اینکه لحظه لحظه این مجموعه برای وی خاطره است، ادامه داد: این مجموعه احوالات حال خوش آن روزهای من را ساخت.. من آن زمان ۲۳ سال داشتم و تا ۲۵ سالگی در این مجموعه بازی کردم. روز اول تصور می کردم که در مقابل افرادی مثل مرحوم اسماعیل داورفر نمی توانم بازی کنم و می دانستم که شکستم حتمی است، اما تک تک این افراد طوری با من رفتار کردند که خودم را باور کردم. بسیار به من محبت کردند و دلگرمی دادند. گفتند نگران نباش همه چیز به راحتی پیش می رود. راحت‎تر از آنچه تصور کنی و پیش رفت. دلگرمی این اساتید بهترین خاطره من در این کار بود. با بازی‎های خودشان کمک کردند تا بازی من دیده و بهتر شود. چقدر دلم برای آن روزها تنگ شد.
بازغی خاستگاه اصلی اش را تلویزیون دانسته و تصریح کرد: با اینکه من فرزند این مجموعه هستم، اما قطعا هر پیشنهادی را قبول نمی کنم، با اینکه طیف وسیع مخاطبان این رسانه برای هر بازیگری ایجاد جاذبه می کند. برای من تلویزیون شبیه تئاتر است با مخاطبانی که با دلیل تو را برای دیدن انتخاب می کنند. قاعدتا من آغوشم همیشه برای پیشنهادات خوب تلویزیونی باز است و علاقه‎مند به بازی در آن هستم و کارنامه کاری من هم نشان می دهد جواب رد به پیشنهاد خوب نمی دهم.
سریال «آژانس دوستی» که مدتی است روی آنتن شبکه آی فیلم است، از جمله تولیدات موفق و پرمخاطب تلویزیون است که هنوز هم بعد از گذشت سال ها از ساخت و نمایش آن، طرفداران زیادی دارد که از طریق آی فیلم، ماجراهای جذاب آن را دنبال می کنند.
این مجموعه تلویزیونی خاطره‌انگیز از ۲۴ مهر بر روی آنتن شبکه آی‌فیلم است.
در یک آژانس مسافربری، راننده‌ها و مسافران، ماجراهایی می‌آفرینند. «آژانس دوستی»، نشانگر شادی و غم، خوشی و ناخوشی رانندگان و مسافرانی است که هر کدام، در گیر و دار زندگی، بازیگر نقش اصلی زندگیشان هستند.
این مجموعه محصول سال ۱۳۷۸ است و گروهی از کارگردانان شامل احمد رمضان‌زاده، حمیدرضا صلاحمند، مجید جعفری شیرازی، احمد زینال‌زاده، فرامرز قریبیان و کاوه دژاکام تولید آن را بر عهده داشته‌اند.
بازیگران نام‌آشنایی چون حسین پناهی، اسماعیل داورفر، فردوس کاویانی، اصغر همت، پژمان بازغی، سحر جعفری جوزانی، علی نصیریان، آهو خردمند، آتش تقی‌پور در این مجموعه نقش‌آفرینی کرده‌اند.
هر شب ساعت ۱۹:۰۰ می توانید بیننده این سریال بوده و در ساعت های ۰۳:۰۰ و ۱۱:۰۰ روز بعد بازپخش آن را تماشا کنید.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار