رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 8 خبر


  • پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۷ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Thursday 3 December

تله تئاترهای «من که حرفی ندارم» به کارگردانی آشا محرابی و «هتل پلازا» به کارگردانی کوروش نریمانی ۹ و ۱۰ آذر ماه به روی آنتن شبکه چهار سیما می رود. تله تئاتر «من که حرفی ندارم» به کارگردانی آشا محرابی و  «هتل پلازا» به کارگردانی کوروش نریمانی پنجشنبه و جمعه ساعت ۲۴ از شبکه چهار […]

تله تئاترهای «من که حرفی ندارم» به کارگردانی آشا محرابی و «هتل پلازا» به کارگردانی کوروش نریمانی ۹ و ۱۰ آذر ماه به روی آنتن شبکه چهار سیما می رود.

تله تئاتر «من که حرفی ندارم» به کارگردانی آشا محرابی و  «هتل پلازا» به کارگردانی کوروش نریمانی پنجشنبه و جمعه ساعت ۲۴ از شبکه چهار سیما پخش می شود.

تله تئاتر «من که حرفی ندارم» به کارگردانی آشا محرابی و تهیه‌کنندگی علیرضا سبط احمدی تهیه و تولید شده است.

این تله تئاتر نوشته «بهناز باستان»، بر اساس داستانی از «آلبرتو موراویا»، رمان‌نویس برجسته ایتالیایی می‌باشد و در این کار بازیگرانی چون: نسیم ادبی، نورالدین جوادیان، داریوش موفق و پریسا مقتدی به ایفای نقش می‌پردازند.

این کار با مضمونی اجتماعی، روایت مردی است که به تازگی ازدواج کرده است و مدام با همسرش بگو مگو دارد این بگو مگو و لج بازیهای کودکانه تا آنجا پیش میرود که مرد (جینو) تصمیم میگیرد همسرش را ترک کند و به سراغ همسر سابقش برود.

تله تئاتر«هتل پلازا»  درباره دختری است که در شب عروسی اش خود را در حمام هتلی به این نام زندانی کرده و پدر و مادرش تلاش میکنند او را بیرون آورده و راضی به ازدواج کنند اما…

در این نمایش به کارگردانی کوروش نریمانی و تهیه کنندگی مسعود ساکت‌اف کوروش نریمانی، فریده سپاه منصور و سیامک صفری ایفای نقش کرده اند.
شایان ذکر است، شبکه چهار سیما که قدمت دیرینه ای در تولید و پخش تله تئاترهای تلویزیونی دارد، از ابتدای فصل تابستان هر پنجشنبه و جمعه در قاب «نمایشخانه» یک تله تئاتر را به روی آنتن می برد و  بزودی پخش آثار جدید در این حوزه را آغاز می کند.

منبع: تسنیم

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار