رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۲
  • الأحد ۴ رمضان ۱۴۴۴
  • 2023 Sunday 26 March
اتمام فیلمبرداری تا پایان آذر ماه؛

«تنگه ابوغریب» به اندیمشک رسید

فیلم سینمایی «تنگه ابوغریب» به کارگردانی بهرام توکلی روزهای پایانی فیلمبرداری خود را در شهر اندیمشک سپری خواهد کرد تا برای حضور در جشنواره فیلم فجر آماده شود. فیلمبرداری تازه‌ترین فیلم سینمایی بهرام توکلی با عنوان «تنگه ابوغریب» روزهای پایانی خود را سپری می‌کند و گروه سازنده در تدارک سفر به شهر اندیمشک هستند تا […]

فیلم سینمایی «تنگه ابوغریب» به کارگردانی بهرام توکلی روزهای پایانی فیلمبرداری خود را در شهر اندیمشک سپری خواهد کرد تا برای حضور در جشنواره فیلم فجر آماده شود.

فیلمبرداری تازه‌ترین فیلم سینمایی بهرام توکلی با عنوان «تنگه ابوغریب» روزهای پایانی خود را سپری می‌کند و گروه سازنده در تدارک سفر به شهر اندیمشک هستند تا سکانس‌های پایانی این فیلم را در این شهر فیلمبرداری کنند.

بر اساس این خبر و با اعلام گروه سازنده این پروژه، فیلمبرداری فیلم سینمایی «تنگه ابوغریب» تا پایان آذر ماه به پایان خواهد رسید.

گفتنی است؛ تدوین این فیلم سینمایی به دلیل اینکه باید هر چه زودتر برای حضور در جشنواره فیلم فجر آماده شود، به صورت همزمان با فیلمبرداری توسط میثم مولایی در حال پیگیری و انجام است.

تاکنون جواد عزتی، امیر جدیدی، حمید اذرنگ، علی سلیمانی و مهدی قربانی مقابل دوربین حمید خضویی رفته‌اند.

گفتنی است فیلم سینمایی «تنگه ابوغریب» تهیه‌کنندگی سعید ملکان و کارگردانی بهرام توکلی جدیدترین محصول مرکز فیلم و سریال سازمان اوج است که در ژانر دفاع مقدس در حال تولید است.

سایر عوامل فیلم عبارتند از: طراح صحنه و لباس: محمدرضا شجاعی، صدابردار: رشید دانشمند، طراحی و ترکیب صدا: امیرحسین قاسمی، مدیر تولید: محمدرضا منصوری، برنامه‌ریز: علی مردانه، دستیار اول کارگردان: محمد عسگری، جانشین تولید: کیومرث عباسی، مشاور رسانه‌ای: علی مرادخانی، عکاس: محمد بدرلو، محصول مرکز فیلم و سریال سازمان هنری رسانه ای اوج.

منبع: آنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار