رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۱۶ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Wednesday 2 December

به گزارش سینماخانه، فیلم سینمایی «پرسه در حوالی من» ساخته غزاله سلطانی در ادامه حضورهای بین المللی خود این بار در بخش مسابقه جشنواره (SFAAF) «جشنواره اکادمى فیلم و هنر جنوب» کشور شیلی به نمایش در آمد. در اختتامیه این جشنواره ضمن تقدیر و اهدای جایزه به مهراوه شریفی نیا برای بازی در «پرسه در […]

به گزارش سینماخانه، فیلم سینمایی «پرسه در حوالی من» ساخته غزاله سلطانی در ادامه حضورهای بین المللی خود این بار در بخش مسابقه جشنواره (SFAAF) «جشنواره اکادمى فیلم و هنر جنوب» کشور شیلی به نمایش در آمد.

در اختتامیه این جشنواره ضمن تقدیر و اهدای جایزه به مهراوه شریفی نیا برای بازی در «پرسه در حوالی من»، فرحناز نادری طراح صحنه و لباس این فیلم جایزه بهترین طراحی صحنه و لباس از این جشنواره را از آن خود کرد.

پیش از این نیز بازی مهراوه شریفی نیا در این فیلم در جشنواره ماربیا اسپانیا مورد توجه قرار گرفته بود و نامزد دریافت جایزه از این جشنواره شد. همچنین این بازیگر در جشنواره «Bridges» یونان نیز جایزه بهترین بازیگر را بدست آورد.

فیلم سینمایی «پرسه در حوالی من» درباره دنیای زنی است که در آستانه ۳۰ سالگی در دل تهرانِ امروز به دنبال رویای خود می‌رود.

مهراوه شریفی نیا، بهناز جعفری و … در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار