رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹
  • الجمعة ۱۱ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Friday 27 November
آغاز فیلمبرداری فیلم جدید شاهد احمدلو از اول بهمن

میترا حجار به «مِشمِشه» پیوست

گروه تولید فیلم «مِشمِشه» با میترا حجار هم برای حضور در این فیلم به توافق نهایی رسیدند. به گزارش سینماخانه و به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، پس از قطعی شدن حمید گودزری در فیلم «مِشمِشه» به نویسندگی و کارگردانی شاهد احمدلو و تهیه‌کنندگی علی یاور، میترا حجار نیز به تازگی به این پروژه پیوسته […]

گروه تولید فیلم «مِشمِشه» با میترا حجار هم برای حضور در این فیلم به توافق نهایی رسیدند.
به گزارش سینماخانه و به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، پس از قطعی شدن حمید گودزری در فیلم «مِشمِشه» به نویسندگی و کارگردانی شاهد احمدلو و تهیه‌کنندگی علی یاور، میترا حجار نیز به تازگی به این پروژه پیوسته تا یکی از نقش‌های اصلی این فیلم را ایفا کند.
حجار این روزها مشغول بازی در سریال «از یادها رفته» بهرام بهرامیان است و بزودی بازی‌اش در این پروژه به پایان می‌رسد.
براساس برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته فیلمبرداری فیلم جدید احمدلو از اول بهمن‌ماه در تهران آغاز می‌شود.
گروه در حال حاضر مشغول انتخاب دیگر بازیگران و عوامل پشت دوربین هستند.
«مِشمِشه» مرضی است مسری که بیشتر در اسب و استر و خر دیده شده و به انسان نیز قابل سرایت است. در واقع همین امر دستمایه سوژه اصلی این فیلم شده است. فیلم یک طنز موقعیت است و داستان یک گروه فیلمبرداری را روایت می کند که در حال ساخت فیلمی هستند. آنان برای چند سکانس از فیلم احتیاج به یک خر دارند و همین امر کل گروه را با ماجراهای مختلفی مواجه می کند… .
«مِشمِشه» چهارمین فیلم بلند احمدلو در مقام کارگردان محسوب می شود. وی همچنین ساخت فیلم های سینمایی «موش»، «اگه می تونی منو بگیر» و «چند می گیری گریه کنی» را در کارنامه خود دارد. این کارگردان پیش تر قرار بود فیلم سینمایی «کتک خور» را مقابل دوربین ببرد. فیلمی که ساخت آن به پس از پایان تولید «مِشمِشه» موکول شده است.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار