رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷
  • الأربعاء ۱۰ ربيع ثاني ۱۴۴۰
  • 2018 Wednesday 19 December

اسامی راه یافتگان بخش فیلم و عکس دومین جشنواره فیلم و عکس راه آهن توسط هیأت داوران این جشنواره اعلام شد. به گزارش ستاد خبری جشنواره فیلم و عکس راه آهن، با اتمام داوری آثار جشنواره و از میان ۷۴۸۸ اثر رسیده به دبیرخانه جشنواره در دو بخش فیلم و عکس، تعداد ۲۹ اثر در […]

اسامی راه یافتگان بخش فیلم و عکس دومین جشنواره فیلم و عکس راه آهن توسط هیأت داوران این جشنواره اعلام شد.

به گزارش ستاد خبری جشنواره فیلم و عکس راه آهن، با اتمام داوری آثار جشنواره و از میان ۷۴۸۸ اثر رسیده به دبیرخانه جشنواره در دو بخش فیلم و عکس، تعداد ۲۹ اثر در بخش های  فیلم کوتاه داستانی، ۹۰ ثانیه ای، مستند و پویانمایی و ۱۰۰ اثر و ۶ مجموعه عکس در بخش عکس حرفه ای(تک عکس و مجموعه عکس)، موبایلی و همکاران، توسط هیأت داوران این جشنواره انتخاب شدند.

بنا بر این گزارش کار ارزیابی آثار بخش فیلم توسط کیانوش عیاری، روانبخش صادقی و شهرام مکری و در بخش عکس توسط محمود کلاری، سیف الله صمدیان و  حیدر رضایی انجام شد.

گفتنی است، تعداد کل آثار ارسالی به دبیرخانه جشنواره به تفکیک ۷۱۴۲ اثر در بخش عکس و ۳۴۶ اثر در بخش فیلم بود.

 

اسامی فیلم های راه یافته در بخش های مختلف بدین شرح است:

فیلم های بخش مستند (آزاد )

جواد وطنی با اثر ( ورس) از تهران، سروش نصیری با اثر(تایم لپس) از سواد کوه، محمد فرزین نیا با اثر( قونقا ) از تبریز، پناه بر خدا رضایی با اثر (من و زندگی) از تهران، یاسر طالبی با اثر (رویای آهنی) از مازندران و مصطفی رزاق کریمیبا اثر (پرواز هد هد) از تهران.

فیلم های بخش کوتاه داستانی (آزاد )

پناه برخدا رضایی با اثر (پیرمردو خط) از تهران، سیف الله یزدانی با اثر( بوی بودنت نباشد) از قم، یوسف کارگر با اثر(آغی) از تهران، مصطفی امامی با اثر(لیلا) از تهران، محمد صوفی با اثر(روی خط) تهران، محمد رضا دهستانی با اثر (نظر) از قم و مهدی فرد قادری با اثر (تناوب) از تهران.

فیلم های پویانمایی (آزاد )

ساره شفیعی پور با اثر (پنجره فولاد) از تهران، مهدی خرمیان با اثر (سوزنبان) از تهران، نرگس رستمی معز با اثر (دیده بان) از همدان، رویا حسنی با اثر (بازتاب) از زنجان، فاطمه بهمنی زاده با اثر (زیپ) از شیراز و رباب ناطقی با اثر (حق تقدم) از زنجان.

فیلم های ۹۰ ثانیه ای (آزاد )

یعقوب جدیری با اثر (قونقا) از تبریز، کاظم قلی زاده با اثر (رویای قطار) از اردبیل، حامد نظری با اثر (دمیر یول) از تبریز، غزل اسد زاده با اثر (سه خط موازی) از تهران، سید جواد موسوی کاوروی با اثر (یک روز معمولی) از تهران و علی عرفان فرهادی با اثر (من و تو ما) از تهران.

همکاران

حسین جوادی با اثر (راه آهن ایران) از تهران، سید جواد میر آقا زاده با اثر (تلنگر) از تهران،  علیرضا اخوان دیلمی با اثر (کانتینر دوبل) از تهران و جعفر عیسی با اثر (عبور) از گرگان

 

اسامی راه یافتگان بخش عکس جشنواره بدین شرح است:

احمد مصطفی پور از لرستان، علی شریفیان از طبس، علی حامد حق دوست از تبریز، امیر حسین کمالی از اصفهان ، کیانوش سعادتی از گرگان، محمد عباسی نژاد فرد از تهران، میلاد محمدی از تهران، پژمان درویشی سرخکلایی از بندر ترکمن، سید جمال مرتضوی امیری از شاهرود، علی قائد رحمتی از درود، حسین نظری از زنجان ، حسن جعفر زاده از ساری، احمد معینی جم از تهران، پویا بیات از زنجان، محمد آزادی احمد آبادی از تهران ، امیر مهدی نجفلو از همدان ، محمد بقال اصغری از تبریز، مسعود احمد زاده مطلق از مشهد ، رسا قوام شهیدی از مشهد ، مهدی حسین خانلو از زنجان ، حسین حسین زاده از مشهد ، سمیه فرضی از تبریز ، علیرضا پوراکبری از تهران، مهران میرزایی از مشهد، مرتضی کنعانی از تبریز، عاطفه قاسمیان از تهران، محمد سجاد نصرتی از تهران، مجید حامد حق دوست از تهران، عارف طاهر کناره از تهران، رسول بیات از زنجان، سهیل زند آذر از رشت، حسین جوادی از تهران، صابر قاضی از تبریز، میثم لطفی از گرگان، امین بیانی از تبریز، یاسر عرب از اصفهان، یاسر محمد خانی از اراک، سید مدیار شجاعی فر از اهواز، عرفان کوچاری از تهران، سجاد ابراهیمی از تبریز، بهزاد سهرابی از اراک، کوروش افشار نادری از تهران، مرتضی مطهری نژاد از سمنان، مسعود محمدی از اندیمشک، علی ابک از سمنان، حمید عابدی از قم، پدیده ترابی از تهران، میلاد محمدی از تهران، شهروز جلالت از رشت، مهدی قاسمی از زاهدان، مهران کریمان از مشهد، امید صالحی از تهران، کوروش پیرو از تهران، معصومه سعید الهی از تبریز، امین مرادی از قزوین، محمد علیزاده خرسند از تهران ، محمد ورشوچی منفرد از تهران، سیاوش حبیبی از تهران، محمد واحدی جو از تهران، یونس شکوری از زنجان، فاطمه سلجوقی از زنجان، علیرضا اخوان دیلمی از تهران، محسن کابلی از گرگان، مجید حجتی از اصفهان ، حمید سبحانی از مشهد، سحر فعله گری از کرمانشاه، بهادر متکی از گرگان، علی بهرام نژاد از گرگان، محمد مهیمنی از گرگان ، سید محمد موسوی ندوشن از کرمان ، روح الله صالحی از اراک، محمد رضا قاسمیان از تهران، علی اصغر فیض الهی از کردستان، میترا حاتمی از زنجان، سمیرا غفاریان قالیباف از مشهد، سحر رحمدل از تبریز، میثم یعقوبی از زنجان، مهران چراغچی بازار از تبریز، مینا نوعی نوشهر از تبریز، علیرضا معصومی از مشهد، صادق حاتمی از مشهد.

یادآور می شود؛ دومین دوره این جشنواره اسفند ماه ۹۶ با دبیری ابوالفضل جلیلی در بخش فیلم و مهدی آشنا در بخش عکس و با موضوعات راه آهن و تاریخ، راه آهن، سفر و گردشگری، راه آهن، ایمنی و آسایش، راه آهن و محیط زیست، راه آهن و توسعه پایدار، راه آهن و خانواده، راه آهن، بازرگانی و تجارت، راه آهن و دفاع مقدس برگزار می شود.

اخبار مرتبط

نظرات



آخین اخبار