رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۸
  • الجمعة ۲۱ جماد أول ۱۴۴۱
  • 2020 Friday 17 January

مجموعه «همه خانواده من» از دومین روز سال ۹۷ از شبکه آی‌فیلم فارسی روی آنتن قرار می‌گیرد. به گزارش سینماخانه به نقل از روابط‌عمومی شبکه آی‌فیلم، «همه خانواده من» به کارگردانی داریوش فرهنگ در نوروز ۹۲ از شبکه سه سیما پخش شده است. این سریال محصول گروه اجتماعی سیمافیلم است و در مکان‌هایی همچون خانه […]

مجموعه «همه خانواده من» از دومین روز سال ۹۷ از شبکه آی‌فیلم فارسی روی آنتن قرار می‌گیرد.

به گزارش سینماخانه به نقل از روابط‌عمومی شبکه آی‌فیلم، «همه خانواده من» به کارگردانی داریوش فرهنگ در نوروز ۹۲ از شبکه سه سیما پخش شده است.

این سریال محصول گروه اجتماعی سیمافیلم است و در مکان‌هایی همچون خانه بروجردی‌ها، خانه طباطبایی‌ها، باغ فین کاشان، تیمچه امین‌الدوله بازار کاشان، تپه‌های تاریخی سیلک فیلم‌برداری شده است.

«همه خانواده من» داستان دو خانواده کاشانی را به تصویر می‌کشد. این دو خانواده توسط یک وصیت‌نامه که توسط نیاکانشان تنظیم شده، با هم مرتبط می‌شوند. حدود ۴۰ سال پیش یکی از بزرگان این خانواده وصیت‌نامه‌ای تنظیم می‌کند که باعث می‌شود بچه های این خانواده از مناطق مختلف به کاشان برگردند و … .

فرهاد آئیش، پرویز فلاحی پور، محمد عمرانی، فریده سپاه منصور، ارژنگ امیر فضلی و کاوه خداشناس بازیران این مجموعه‌اند.

مهدی به پو و مجید آسودگان نویسندگان این مجموعه تلویزیونی‌ بوده‌اند و احمد زالی تهیه‌کنندگی آن را عهده‌دار بوده است.

مجموعه تلویزیونی «همه خانواده من» نوروز ۹۷ هر شب ساعت ۲۳:۰۰ روانه آنتن می‌شود و بازپخش آن در ساعت‌های ۰۷:۰۰ و ۱۵:۰۰ خواهد بود

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار