رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 34 خبر


  • دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
  • الإثنين ۲۴ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 8 March

فیلم سینمایی «لازانیا» به کارگردانی حسین قناعت از عید فطر اکران می‌شود. فیلم سینمایی «لازانیا» به تهیه‌کنندگی احمد احمدی و کارگردانی حسین قناعت آماده نمایش شد تا اکرانش را طی هفته‌های آینده در سینماها آغاز کند. به گفته سخنگوی شورای صنفی نمایش این فیلم جزو اکران‌های عید فطر سینماهاست. بهزاد خورشیدی طراحی پوستر و مواد […]

فیلم سینمایی «لازانیا» به کارگردانی حسین قناعت از عید فطر اکران می‌شود.

فیلم سینمایی «لازانیا» به تهیه‌کنندگی احمد احمدی و کارگردانی حسین قناعت آماده نمایش شد تا اکرانش را طی هفته‌های آینده در سینماها آغاز کند.

به گفته سخنگوی شورای صنفی نمایش این فیلم جزو اکران‌های عید فطر سینماهاست.

بهزاد خورشیدی طراحی پوستر و مواد تبلیغی این فیلم را بر عهده دارد و امیر شیبان خاقانی به تازگی ساخت آنونس و تیزرهای این فیلم را آغاز کرده است.

پخش «لازانیا» بر عهده رسانه فیلمسازان مولود است.

«لازانیا» یک کمدی پربازیگر است و جواد رضویان پس از گذشت سال‌ها دوری از سینما با نقش تازه و متفاوتی در این فیلم کمدی حضور دارد.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: تو کفتم!…کف! …می‌فهمی؟ تا نخورمت ولت نمی‌کنم…

جواد رضویان، ارژنگ امیرفضلی، بهنوش بختیاری، نفیسه روشن، رضا ناجی، پارسیا شکوری، یوسف صیادی، اصغر سمسارزاده، ساعد هدایتی، رضا رویگری، عباس محبوب، محمد شیری، علی کاظمی، آرین خلج، رضا ریاحی، اردشیر کاظمی، احمد یاوری شاد، سپهر سهرابی، قباد شاهپوری، مهدی حدادی، محمد رضا عرب، حسین روزبه، علی بیک… و با هنرمندی یوسف تیموری و با تشکر از حدیث چهره پرداز. بازیگران نوجوان: امیر علی صالح، امیر علی محمودی، رادین صانعی، نعیم شیخ محبوبی، پارسا نژاد آذر در این فیلم ایفای نقش کرده‌اند.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار