رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 16 خبر


  • یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹
  • الأحد ۸ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Sunday 25 October
  • پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۴
  • کد خبر : 25309
  • تئاتر
  • چاپ خبر : آغاز به کار نمایش «از خط زرد فاصله بگیرید» در مرکز تئاتر مولوی

این اثر که محصول تلاش دانشجویان دانشگاه تهران و تربیت مدرس است، از روز یک شنبه ۲۸ مردادماه در مرکز تئاتر مولوی آغاز به کار می کند. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی مرکز تئاتر مولوی، نمایش «از خط زرد فاصله بگیرید» به نویسندگی الهه مجلسی و کارگردانی رضا رشادت از روز […]

این اثر که محصول تلاش دانشجویان دانشگاه تهران و تربیت مدرس است، از روز یک شنبه ۲۸ مردادماه در مرکز تئاتر مولوی آغاز به کار می کند.

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی مرکز تئاتر مولوی، نمایش «از خط زرد فاصله بگیرید» به نویسندگی الهه مجلسی و کارگردانی رضا رشادت از روز یک شنبه ۲۸ مرداد تا ۲۰ شهریورماه در ساعت ۱۹:۳۰ در سالن اصلی مرکز تئاتر مولوی به روی صحنه خواهد رفت.

بنا بر این گزارش در نمایش «از خط زرد فاصله بگیرید» امین اسفندیار، گلزار حذفی، نادر خوش‌بخت، داریوش رشادت، بی‌تا عزیز‌‌‌‌ اقلی، گلنوش قهرمانی و حسین کریمی به ایفای نقش می پردازند.

همچنین قابل ذکر است سجاد افشاریان، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون، تهیه کنندگی این نمایش را برعهده دارد.

این نمایش روایتی‌ست شبه مستند از مرگ‌های خودخواسته در مترو. کار، داستان ناتمام زندگی کسانی را روایت می‌کند که رفته‌اند و کسانی که در رنجِ رفتگان باقی‌مانده‌اند.

گفتنی ست در این اثر، هستى مهدوى، اسماعیل خزایی و سجاد افشاریان (نریشن)، رضا رشادت (طراحی صحنه)، حسین صحرایی (مشاور صحنه)، نسا‌‌‌ قلی پور (طراحی لباس)، پدرام رضوانی (طراحی نور)، گلزار حذفی (ویدیو آرت)، امیر صداقتی (گرافیک)، مانی مزکى (طراحی صدا و موسیقی)، فاطمه حسن‌وند (تیزر و عکاس)

حسن مهاجر (دستیار اول کارگردان)، سارا جویا (دستیار دوم) و فاطمه الوندی  (منشی صحنه) همکاری می کنند.

علاقمندان برای دیدن نمایش «از خط زرد فاصله بگیرید» که تا ۲۰ شهریور ماه هر روز (به جز شنبه‌ها) ساعت ۱۹:۳۰ به صحنه می‌رود، می‌توانند به مرکز تئاتر مولوی دانشگاه تهران به آدرس خیابان انقلاب، خیابان ۱۶ آذر، جنب باشگاه دانشجویان، مرکز تئاتر مولوی مراجعه کنند.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار