رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 16 خبر


  • یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹
  • الأحد ۸ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Sunday 25 October
داستانی سیاسی برای جامعه امروز

“به من میگن مک کنا” به روی صحنه می رود

“به من میگن مک کنا” نمایش جدیدی از رضا قنبرزاده است که از روز یکشنبه ۴ شهریور ماه در خانه نمایش مهرگان به روی صحنه می رود. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی خانه نمایش مهرگان; نمایش به من میگن مک کنا به کارگردانی رضا قنبرزاده و نویسندگی دان شا از روز […]

“به من میگن مک کنا” نمایش جدیدی از رضا قنبرزاده است که از روز یکشنبه ۴ شهریور ماه در خانه نمایش مهرگان به روی صحنه می رود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی خانه نمایش مهرگان; نمایش به من میگن مک کنا به کارگردانی رضا قنبرزاده و نویسندگی دان شا از روز یکشنبه چهارم شهریورماه ساعت ۱۹ و ۳۰ در سالن شماره یک خانه نمایش مهرگان به روی صحنه می رود.

در این اثر نمایشی آرش مهاجر، پیام سلیمانی، صبا گرگین پور، هامون سیدی، فرزان بهنام به ایفای نقش می پردازند.

از دیگر عوامل این نمایش می توان به تهیه کننده: نسرین غفوری, مشاور کارگردان: دکتر پژمان دادخواه, دستیار کارگردان و برنامه ریز: مهسا شریفی, عکاس: سهراب ادهمی, طراح صحنه: پژمان دادخواه, طراح لباس: مهسا شریفی، رضا قنبرزاده فرید, مدیر صحنه: میلاد درویشان, مدیر روابط عمومی و مشاور رسانه ای: صادق سیادت(تصویر تئاتر), ساخت تیزر: علی دولت آبادی (تصویر تئاتر), طراح پوستر و بروشور: محمد مهدی گرامی, انتخاب موسیقی و مسول اتاق فرمان: مهراد ماکویی میتوان اشاره کرد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار