رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۴ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Wednesday 21 October

اختتامیه سومین جشنواره فیلم سلامت عصر فردا سه شنبه ۶ شهریور ماه با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در تالار وحدت برگزار می‌شود. به گزارش سینماخانه به نقل از ستاد خبری سومین جشنواره فیلم سلامت، اختتامیه سومین جشنواره فیلم سلامت، در روز سه‌شنبه ششم شهریور ماه با حضور سید حسن قاضی‌زاده هاشمی، به […]

اختتامیه سومین جشنواره فیلم سلامت عصر فردا سه شنبه ۶ شهریور ماه با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در تالار وحدت برگزار می‌شود.

به گزارش سینماخانه به نقل از ستاد خبری سومین جشنواره فیلم سلامت، اختتامیه سومین جشنواره فیلم سلامت، در روز سه‌شنبه ششم شهریور ماه با حضور سید حسن قاضی‌زاده هاشمی، به میزبانی تالار وحدت برگزار می‌شود.

جشنواره فیلم سلامت از روز پنج شنبه اول شهریورماه همزمان با روز پزشک در پردیس سینمایی چارس شروع به کار کرد و امروز به پایان می‌رسد. این جشنواره در بخش‌های گوناگون سینمایی، مستند، فیلم کوتاه، دانشجویی و برنامه‌های تلویزیونی با محوریت حوزه‌های سلامت روانی، اجتماعی، جسمی و معنوی در حال برگزاری است.

در مراسم اختتامیه جشنواره فیلم سلامت در هر بخش سه جایزه به آثار برتر تعلق می‌گیرد و جایزه ویژه دبیر جشنواره نیز به فیلم عاری از دخانیات اهدا می‌شود.

سینماخانه/ حامد بهجتی

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار