رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۴ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Wednesday 21 October

چهارمین برنامه فرهنگی «سینما پاتوق» در سال ۹۷ صبح امروز سه شنبه ۶ شهریور در سالن شهید آوینی حوزه هنری با حضور اهالی رسانه برگزار شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی حوزه هنری؛ فیلم‌های کوتاه: «چای جوشیده» به کارگردانی محمد علیزاده، «چرخ» ساخته مهدیه محمدی، «خاطره» به کارگردانی رقیه […]

چهارمین برنامه فرهنگی «سینما پاتوق» در سال ۹۷ صبح امروز سه شنبه ۶ شهریور در سالن شهید آوینی حوزه هنری با حضور اهالی رسانه برگزار شد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی حوزه هنری؛ فیلم‌های کوتاه: «چای جوشیده» به کارگردانی محمد علیزاده، «چرخ» ساخته مهدیه محمدی، «خاطره» به کارگردانی رقیه فتحی، «آنتراکت» به کارگردانی محمدرضا خردمندان، «نفرس» به کارگردانی سامان غنائمی، «شیرینی» ساخته محمدحسین امانی، «چشم به راه» ساخته حسین دارابی، «مادر» کاری از رضا زهتابچیان، «نفرین شدگان» به کارگردانی مهدی افضل زاده، «کانتینر» ساخته امید میرزایی و انیمیشن «آقای گوزن»کاری از مجتبی موسوی در این برنامه به نمایش درآمدند. این فیلم‌ها از تولیدات باشگاه فیلم سوره و مرکز تلویزیون و انیمیشن حوزه هنری هستند.

«سینما پاتوق» به منظور توسعه تعامل سینماگران، حمایت از فیلمسازان جوان و گسترش مراودات بین اهالی رسانه و هنرمندان و بسترسازی برای معرفی بهتر محصولات سینمای ایران زیر نظر روابط‌ عمومی و امور محافل سازمان سینمایی حوزه هنری راه‌اندازی شده است.

به همین منظور این برنامه فرهنگی با هدف همکاری مطلوب با سینماگران پیشکسوت، همکاری با جوانانی که از ایده‌های نو در سینما استفاده می کنند و همچنین برقراری ارتباط صمیمانه‌‌تر بین اهالی رسانه با هنرمندان؛ سالن اکران «شهید آوینی» واقع در سازمان سینمایی حوزه هنری را در خدمت اهالی سینما قرار می‌دهد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار