رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 16 خبر


  • پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹
  • الخميس ۵ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Thursday 22 October

برنامه «تاریخ و سینما» به تهیه‌کنندگی ایزد مهرآفرین به‌زودی از آی‌فیلم فارسی روی آنتن می‌رود. به‌گزارش سینماخانه به نقل از روابط‌عمومی شبکه آی‌فیلم، ایزد مهرآفرین از تولید برنامه «تاریخ و سینما» با حضور خسرو معتضد به‌عنوان مجری‌کارشناس خبر داد. تهیه‌کننده این برنامه گفت: در این برنامه ۲۰دقیقه‌ای قرار است فیلم‌های تاریخی ضد ایرانی از منظر […]

برنامه «تاریخ و سینما» به تهیه‌کنندگی ایزد مهرآفرین به‌زودی از آی‌فیلم فارسی روی آنتن می‌رود.

به‌گزارش سینماخانه به نقل از روابط‌عمومی شبکه آی‌فیلم، ایزد مهرآفرین از تولید برنامه «تاریخ و سینما» با حضور خسرو معتضد به‌عنوان مجری‌کارشناس خبر داد.

تهیه‌کننده این برنامه گفت: در این برنامه ۲۰دقیقه‌ای قرار است فیلم‌های تاریخی ضد ایرانی از منظر تاریخی بررسی و نقد شوند.

وی با تأکید بر اینکه صرفاً به فیلم‌های تاریخی هالیوود و… می‌پردازیم که در آن تاریخ ایران تحریف شده، افزود: از جمله این فیلم‌ها می‌توان به «آرگو»، «ابن سینا»، «۳۰۰»، «ثریا» و «بدون دخترم هرگز» اشاره کرد.

مهرآفرین که طراحی و کارگردانی این برنامه را نیز برعهده دارد، با بیان اینکه قرار است «تاریخ و سینما» در ۱۶ قسمت، ۱۶ فیلم را بررسی کند، در فصل دوم این برنامه به فیلم‌های ضد اسلام خواهیم پرداخت.

دیگر عوامل این برنامه عبارت‌اند از: مرتضی شمسی ناظر کیفی، محمدصادق عابدینی نویسنده، سعیده کتیرایی نریتور، علی رحیمی گرافیست، زهره مصطفایی تدوینگر و ایمان غفاری نورپرداز و تصویربردار.

سینماخانه/ حامد بهجتی

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار