رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Thursday 29 October

«حلب: سکوت جنگ» به کارگردانی امیر اصانلو به بخش مسابقه جشنواره مستند ایدفا آمستردام راه پیدا کرد. مستند «حلب: سکوت جنگ» به کارگردانی امیر اصانلو وارد بخش مسابقه جشنواره مستند ایدفا آمستردام شد. این مستند که روایتی شاعرانه از جنگ و ویرانی‌های آن و سکوتی مرگبار که بر شهر حلب به عنوان پررونق‌ترین شهر سوریه […]

«حلب: سکوت جنگ» به کارگردانی امیر اصانلو به بخش مسابقه جشنواره مستند ایدفا آمستردام راه پیدا کرد.

مستند «حلب: سکوت جنگ» به کارگردانی امیر اصانلو وارد بخش مسابقه جشنواره مستند ایدفا آمستردام شد. این مستند که روایتی شاعرانه از جنگ و ویرانی‌های آن و سکوتی مرگبار که بر شهر حلب به عنوان پررونق‌ترین شهر سوریه در سال های نه چندان دور است، به مدت یک ماه در بحبوحه حضور نظامی داعش در حلب فیلمبرداری شده است.

این جشنواره که از چهاردهم تا  بیست و پنجم آبان‌ماه در شهر آمستردام هلند برگزار می‌شود یکی از معتبرترین و بزرگترین جشنواره‌های فیلم مستند در جهان است که انتخاب آثار خلاقانه و دارای نوآوری و جذابیت را از اولویت‌های خود برای انتخاب فیلم‌ها در نظر می‌گیرد.

«حلب: سکوت جنگ» از تولیدات خانه مستند انقلاب اسلامی و مهدی مطهر تهیه‌کنندگی کار را بر عهده داشته است. به علاوه تصویر‌برداری آن توسط ضیا حاتمی و تدوین آن نیز توسط سهراب خسروی انجام شده است.

منبع: تسنیم

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار