رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 16 خبر


  • پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹
  • الخميس ۵ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Thursday 22 October

شبکه اینترنتی نتفلیکس قصد دارد جدید ترین اثر اقتباسی بر اساس مجموعه رمان های سی. اس. لوییز را انجام دهد. کمپانی نتفلیکس اخیرا موفق شد قراردادی با کمپانی سی. اس. لوییز امضا کند تا طبق آن اجازه اقتباس از مجموعه نارنیا را در اختیار بگیرد. این اولین قراردادی است که در آن اجازه ساخت اثر […]

شبکه اینترنتی نتفلیکس قصد دارد جدید ترین اثر اقتباسی بر اساس مجموعه رمان های سی. اس. لوییز را انجام دهد.

کمپانی نتفلیکس اخیرا موفق شد قراردادی با کمپانی سی. اس. لوییز امضا کند تا طبق آن اجازه اقتباس از مجموعه نارنیا را در اختیار بگیرد. این اولین قراردادی است که در آن اجازه ساخت اثر از هر هفت رمان یک جا به یک کمپانی داده شده است. این مجموعه در مجموع بیش از ۱۰۰ میلیون نسخه فروخته‌اند و به ۴۷ زبان دنیا از جمله فارسی ترجمه شده اند. پیشتر کمپانی سونی از سه کتاب «شیر، جادوگر و کمد»، «شاهزاده کاسپین» و «سفر کشتی سفیده پیما» در سال های ۲۰۰۵، ۲۰۰۸ و ۲۰۱۰ انجام داد که مجموعا حدود ۱.۵ میلیارد دلار فروش داشتند.

طبق قرار داد جدید کمپانی نتفلیکس قصد دارد دنیای سینمایی «نارنیا» را بسازد و طی آن مجموعه ای از فیلم های سینمایی و سریال های تلویزیونی را تولید کند. مانند کاری که مارول با ابرقهرمان های خودش انجام داده و این سال ها چندین فیلم سینمایی و سریال تلویزیونی با موضوع کاراکترهای کتاب های مصور خودش را تولید کرده است.

هنوز مشخص نیست اولین اقتباس از مجموعه سی. اس. لوییز به چه صورت خواهد بود اما کارشناسان معتقدند اقدام شبکه نتفلیکس در بستن قرارداد با کمپانی سی. اس. لوییز تحت تاثیر قرارداد رقیب این شرکت، آمازون برای اقتباس های سریالی از مجموعه «ارباب حلقه ها» است. مجموعه ای که خود قرار است رقیبی برای «بازی تاج و تخت» شبکه HBO باشد.

منبع: تسنیم

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار