رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 15 خبر


  • چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۱۱ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Wednesday 28 October

شبکه پرس تی وی در آستانه فرارسیدن اربعین سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع)، مستند «اربعین: حقیقت جاری» (Arba’een: Truth Lives on) را روی آنتن می برد. به گزارش سینماخانه به نقل از روابط عمومی شبکه پرس تی وی، این مستند محصول سال ۲۰۱۸ شبکه پرس تی وی است و محمدرضا محمدی نجات […]

شبکه پرس تی وی در آستانه فرارسیدن اربعین سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع)، مستند «اربعین: حقیقت جاری» (Arba’een: Truth Lives on) را روی آنتن می برد.

به گزارش سینماخانه به نقل از روابط عمومی شبکه پرس تی وی، این مستند محصول سال ۲۰۱۸ شبکه پرس تی وی است و محمدرضا محمدی نجات کارگردانی آن را بر عهده داشته است.

«اربعین: حقیقت جاری» با چند تن از شخصیت های بین المللی از کشورهای مختلف همراه شده و در بستری از روایات قیام امام حسین (ع) به بررسی و واکاوی مشکلات و چالش های زندگی در دنیای مدرن می پردازد.

این مستند در گفت و گو با صاحبنظران آشنا با واقعیت های جهان امروز و فعالان عرصه مبارزه با ظلم و تبعیض، راه حل ها و راهکارهای مناسب برای حل مشکلات و معضلات زندگی امروز بشر را با استفاده از ظرفیت های قیام امام حسین (ع) و یاران باوفای ایشان در کربلا مورد نقد و بررسی قرار می دهد.

مستند «اربعین: حقیقت جاری» جمعه ۴ آبان ساعت ۱۸:۳۰ به وقت تهران از شبکه پرس تی وی پخش خواهد شد. تکرار این برنامه شنبه در ساعات ۰۲:۳۰ و ۱۱:۰۰ و یکشنبه ساعت ۱۷:۰۰ پخش می شود.

سینماخانه/ حامد بهجتی

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار