رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۳ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Tuesday 20 October

فیلم کوتاه «با من» به کارگردانی آزاده قچاق در ماه نوامبر به ۳ جشنواره جهانی خواهد رفت. فیلم کوتاه «با من» به کارگردانی آزاده قچاق در بخش رقابتی هشتمین جشنواره Saint Cloud که ۳ تا ۱۰ نوامبر برابر با ۱۲ تا ۱۹ آبان ماه در ایالت مینه سوتا آمریکا برگزار می‌شود، حضور دارد. همچنین این […]

فیلم کوتاه «با من» به کارگردانی آزاده قچاق در ماه نوامبر به ۳ جشنواره جهانی خواهد رفت.

فیلم کوتاه «با من» به کارگردانی آزاده قچاق در بخش رقابتی هشتمین جشنواره Saint Cloud که ۳ تا ۱۰ نوامبر برابر با ۱۲ تا ۱۹ آبان ماه در ایالت مینه سوتا آمریکا برگزار می‌شود، حضور دارد.

همچنین این فیلم به تازگی به نهمین دوره جشنواره loft که از ۸ تا ۱۵ نوامبر برابر با ۱۷ تا ۲۴ آبان ماه در آریزونای آمریکا برگزار می‌شود، راه یافته است.

«با من» در ادامه حضورهای بین المللی خود به مرحله نیمه نهایی سی و سومین دوره جشنواره Fort Lauderdale که از ۲ تا ۱۸ نوامبر برابر با ۱۱ تا ۲۷ آبان در ایالت فلوریدا برگزار می شود، نیز راه پیدا کرده است.

دیگر عوامل این فیلم کوتاه که داستان فرار نافرجام دختری از گذشته‌اش است، عبارتند از تهیه کنندگان: داوود قچاق و مرتضی قیدی، نویسنده و کارگردان: آزاده قچاق، بازیگران: نگین معتضدی، علی مقصودی، مهتا سیدیان، مدیر فیلمبرداری: مرتضا قیدی، تدوین: بنیامین قچاق، موسیقی: ابوذر صفاریان، صدا: مجید نجاتی، صداگذار: سامان شهامت، طراح گریم: جلال موسوی، طراح صحنه و لباس: آزاده قچاق، مدیر تولید: حسین کاکاوند، مدیرصحنه: مرضیه محمدی، دستیار کارگردان: پیام احمدی نیا، مجریان گریم: پیمان پورنیک دست و مرسده رضایی، عکس: هادی قیدی.

منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار