رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 7 خبر


  • یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸
  • الأحد ۲۱ رمضان ۱۴۴۰
  • 2019 Sunday 26 May

پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت برای شرکت در کارگاه‌های «انتقال تجربه»، «گفتمان فرهنگی انقلاب»، «اسلام هراسی و ایران ستیزی» و «فیلم‌های مستند» فراخوان داد. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت؛ ستاد برگزاری این رویداد سینمایی از کلیه علاقمندان بویژه هنرجویان و دانشجویان رشته‌های هنری و سینمایی دعوت کرد […]

پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت برای شرکت در کارگاه‌های «انتقال تجربه»، «گفتمان فرهنگی انقلاب»، «اسلام هراسی و ایران ستیزی» و «فیلم‌های مستند» فراخوان داد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت؛ ستاد برگزاری این رویداد سینمایی از کلیه علاقمندان بویژه هنرجویان و دانشجویان رشته‌های هنری و سینمایی دعوت کرد جهت استفاده از برنامه‌های کارگاه‌های «انتقال تجربه»، «گفتمان فرهنگی انقلاب» و بخش «اسلام هراسی و ایران ستیزی در سینمای غرب»، همچنین، بخش فیلم‌های مستند ملی و بین‌الملل از طریق سایت جشنواره به نشانی (http://moqavematfilmfest.ir)  برای این برنامه‌ها ثبت نام نمایند.

برپایه این خبر؛ علاقمندان می توانند تا پایان هفته جاری (جمعه ۲۵ آبان ماه) نسبت به ثبت نام برای این کارگاه ها و برنامه ها اقدام نمایند.

گفتنی است پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت به همت بنیاد فرهنگی روایت فتح و انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس با همکاری مراکز و نهادهای مختلف از ۵ تا ۹ آذر ماه سالجاری به دبیر محمد خزاعی در تهران برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار