رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 16 خبر


  • پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹
  • الخميس ۵ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Thursday 22 October

طی مراسمی با حضور مدیر شبکه جهانی سحر و مدیران ارشد کانال های چهارگانه زیرمجموعه این شبکه و جمعی از سردبیران و دبیران از طرح تحول اتاق خبر شبکه سحر رونمایی شد. به گزارش سینماخانه به نقل از روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی ، در این نشست، علیرضا سلیمانی زاده، مدیر شبکه جهانی […]

طی مراسمی با حضور مدیر شبکه جهانی سحر و مدیران ارشد کانال های چهارگانه زیرمجموعه این شبکه و جمعی از سردبیران و دبیران از طرح تحول اتاق خبر شبکه سحر رونمایی شد.

به گزارش سینماخانه به نقل از روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی ، در این نشست، علیرضا سلیمانی زاده، مدیر شبکه جهانی سحر گفت: تقسیم عملکرد تحریریه های کانال های چهارگانه اردو، کردی، آذری و بالکاناین فرصت مقتضی را ایجاد می کند تا علاوه بر اخبار ایران و جهان، فرصت کافی برای پرداختن به اخبار مناطق هدف وجود خواهد داشت و از موازی کاری جلوگیری شود.

وی توضیح داد: از این پس با راه اندازی یک تحریریه مرکزی تولید خبر ایران و جهان بهینه سازی روند تولید اخبار محقق خواهد شد. در این تحریریه  یک سردبیر ارشد، بر فضای کار نظارت خواهد داشت و توامان فعالیت تحریریه های کانال ها دیگر نیز مورد نظارت و ارزیابی سردبیر ارشد قرار خواهد گرفت.

این تحریریه مرکزی ۷۰ درصد اخبار شبکه را تولید کرده و ۳۰ درصد اخبار مربوط به منطقه هدف هر کانال در تحریریه های مربوطه همان کانال تهیه خواهد گردید. این روش بر افزایش تولید اخبار با کیفیت مطلوبتر تاثیر خواهد گذاشت.

در ادامه سلیمانی زاده افزود: با شروع ماه آذر استفاده از روش جدید تولید خبر آغاز خواهد گردید.

در پایان این مراسم ، امروزچهارشنبه ۲۳ ابان، با اهدای لوح تقدیر از زحمات محمدرضا صفا دوست مدیر سابق اتاق خبر شبکه جهانی سحر که به افتخار بازنشستگی نایل شد نیز  تقدیر به عمل آمد.

سینماخانه/ حامد بهجتی

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار