رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۳ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Tuesday 20 October

دبیر دهمین جشن مستقل انیمیشن از برگزاری این جشن در روز یکشنبه ۴ آذر ماه خبر داد. معین صمدی دبیر دهمین دوره جشن مستقل انیمیشن گفت: دهمین جشن مستقل انیمیشن عصر روز یکشنبه ۴ آذر ماه در سینما کانون برگزار می شود. وی بیان کرد: این مراسم ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه با اجرای محمدرضا مقدسیان آغاز می […]

دبیر دهمین جشن مستقل انیمیشن از برگزاری این جشن در روز یکشنبه ۴ آذر ماه خبر داد.

معین صمدی دبیر دهمین دوره جشن مستقل انیمیشن گفت: دهمین جشن مستقل انیمیشن عصر روز یکشنبه ۴ آذر ماه در سینما کانون برگزار می شود.

وی بیان کرد: این مراسم ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه با اجرای محمدرضا مقدسیان آغاز می شود و قرار است ۹ جایزه اصلی و یک بزرگداشت در این شب داشته باشیم.

صمدی با اشاره به نامزدهای این دوره از جشن مستقل انیمیشن توضیح داد: نامزدهای بهترین فیلم کوتاه عبارتند از «آلفابت» به کارگردانی کیانوش عابدی، «ایکی» به کارگردانی پرستو کاردگر، «بدو رستم بدو» به کارگردانی حسین ملایمی، «روباه» به کارگردانی صادق جوادی، «سیم ششم» به کارگردانی بهرام عظیمی، «شب ترسناک لومو» به کارگردانی سارا شفیعی پور و «گرگم و گله می برم؟» به کارگردانی امیر هوشنگ معین.

وی ادامه داد: بهترین سریال سال شامل «روبی و جوجه ها مسافری از فضا»، «او. بی. سی شماره ۶»، «دیدی و بودی یک روز ابری» هستند. همچنین نامزدهای بهترین کارگردانی عبارتند از «ایکی» به کارگردانی پرستو کاردگر، «بدو رستم بدو» به کارگردانی حسین ملایمی و «روباه» به کارگردانی بهنام معیریان.

دبیر دهمین جشن مستقل انیمیشن بیان کرد: نامزدهای بهترین داستان پردازی عبارتند از «ایکی»، «پلکان»، «روباه»، «گرسنگی»، «مرد دود کشی»، «شب ترسناک لومو»، «بلولوآ»، «روبی و جوجه ها» و همچنین نامزدهای بهترین صدا شامل «پلکان»، «قایم موشک»، «گرسنگی»، «گرگم و گله می برم؟» هستند.

صمدی در پایان گفت: نامزدهای بهترین موسیقی عبارتند از «روباه»، «قایم موشک»، «سیم ششم»، «گرگم و گله می برم؟»، «دیدی و بودی یه روز ابری» و نامزدهای بهترین فضاسازی مهدی شیری برای «شب ترسناک لومو»، صادق جوادی و شهرام خوارزمی برای «روباه»، امیرهوشنگ معین برای «گرگم و گله می برم» و نامزدهای بهترین انیمیت صادق جوادی برای «روباه»، عباس جلالی یکتا و حجت اعظم پور  برای «پسر دریا»، لیلا شعبانی نژاد برای «سیم ششم» و امیرهوشنگ معین برای «گرگم و گله می برم» هستند.

منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار