رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 10 خبر


  • سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۱۰ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Tuesday 27 October

برنامه تلویزیونی «جلوه‌های سینمایی» یکشنبه ۱۱ آذر به جلوه‌های ویژه بصری فیلم سینمایی «یتیم‌خانه ایران» می‌پردازد به‌گزارش سینماخانه به نقل از روابط‌عمومی شبکه آی‌فیلم، در برنامه «جلوه‌های سینمایی» قرار است طراح جلوه‌های ویژه بصری فیلم «یتیم‌خانه ایران» از اسرار کارش بگوید. «یتیم‌خانه ایران» فیلمی‌ است تاریخی به‌کارگردانی ابوالقاسم طالبی و تهیه‌کنندگی محمدرضا تخت‌کشیان که در […]

برنامه تلویزیونی «جلوه‌های سینمایی» یکشنبه ۱۱ آذر به جلوه‌های ویژه بصری فیلم سینمایی «یتیم‌خانه ایران» می‌پردازد

به‌گزارش سینماخانه به نقل از روابط‌عمومی شبکه آی‌فیلم، در برنامه «جلوه‌های سینمایی» قرار است طراح جلوه‌های ویژه بصری فیلم «یتیم‌خانه ایران» از اسرار کارش بگوید.

«یتیم‌خانه ایران» فیلمی‌ است تاریخی به‌کارگردانی ابوالقاسم طالبی و تهیه‌کنندگی محمدرضا تخت‌کشیان که در سال ۱۳۹۵ اکران شد.

این فیلم داستان قحطی و خشکسالی عظیم ایران است که در سال‌های ۱۲۹۵ تا ۱۲۹۷ و در دوران جنگ جهانی اول در زمان اشغال ایران به دست قوای بیگانه روس و انگلیس رخ داد و به شیوع بیماری وبا در بین مردم این دوران نیز می‌پردازد.

حسن پیله‌ور طراح جلوه‌های ویژه رایانه‌ای و محسن روزبهانی طراح جلوه‌های ویژه میدانی هشتمین فیلم طالبی بوده‌اند.

«جلوه‌های سینمایی» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی حسین مدحت، یکشنبه‌ ۱۱ آذر ساعت ۲۲:۳۰ روانه آنتن می‌شود و در ساعت ۰۶:۳۰ روز دوشنبه بازپخش می‌شود.

 

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار