رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 16 خبر


  • یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹
  • الأحد ۸ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Sunday 25 October
  • دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۷
  • کد خبر : 31082
  • تئاتر
  • چاپ خبر : خانه تئاتر محفلی برای گردهمایی سامانه‌های تئاتری
نشست مدیرعامل خانه تئاتر با مدیران سایت‌های فروش بلیت تئاتر

خانه تئاتر محفلی برای گردهمایی سامانه‌های تئاتری

نخستین نشست صمیمانه شهرام گیل‌آبادی، مدیرعامل خانه تئاتر با مدیران سامانه‌های فروش بلیت تئاتر در محل عمارت جدید خانه تئاتر برگزار شد. به گزارش سینماخانه به نقل از روابط عمومی خانه تئاتر، در ابتدای این جلسه شهرام گیل‌آبادی توضیحاتی راجع به خانه تئاتر و وظایف آن برای حضار ارائه کرد. او در ادامه به توضیح […]

نخستین نشست صمیمانه شهرام گیل‌آبادی، مدیرعامل خانه تئاتر با مدیران سامانه‌های فروش بلیت تئاتر در محل عمارت جدید خانه تئاتر برگزار شد.

به گزارش سینماخانه به نقل از روابط عمومی خانه تئاتر، در ابتدای این جلسه شهرام گیل‌آبادی توضیحاتی راجع به خانه تئاتر و وظایف آن برای حضار ارائه کرد. او در ادامه به توضیح وضعیت فعلی تئاتر به لحاظ آماری پرداخت و جایگاه سایت‌های فروش بلیت در اقتصاد تئاتر ایران را بررسی کرد.

گیل‌آبادی خانه تئاتر را محفلی برای گردهمایی سایت‌های فروش بلیت تئاتری دانست و با ذکر اینکه آینده کشور با تشکیل اتحادیه‌ها و اصناف مرتبط است، پیشنهاد راه‌اندازی تشکل مربوط به این سامانه‌ها را ارائه کرد.

او در ادامه افزود: مسیر هر حرکت حرفه‌ای، تخصصی و توسعه‌ای از تشکل‌های صنفی و مردم‌نهاد می‌گذرد. بدون شک خانه تئاتر، خانه تمام تاتریهای متخصص و کارآزموده کشور است. هیچ حرکت حرفه‌ای در آینده نیست که از مسیر خانه تئاتر عبور نکرده به بلوغ برسد چون جهت کشور برای رسیدن نظم اجتماعی شکل دادن به بنیادهای مردم‌گرایی است. تمام مشاغل حرفه‌ای و وابسته به تئاتر باید خانه تئاتر را خانه‌ای برای همگرایی و سیاست گزاری خود بدانند.

در ادامه حضار ضمن استقبال از پیشنهاد مدیرعامل خانه تئاتر پیرامون اهمیت همگرایی برای توسعه اعلام نظر کردند.

با موافقت تمامی اعضاء قرار شد جلسه بعدی برای گفتگو پیرامون تشکیل انجمن در هفته آینده توسط خانه تئاتر برنامه‌ریزی شود.

گفتنی است در ابتدای جلسه حضار به‌اتفاق مدیرعامل خانه تئاتر به بازدید از عمارت جدید خانه تئاتر پرداختند.

در این جلسه محمد عمروآبادی مدیرعامل سایت تیوال، محسن دهقانی مدیر کسب و کار سایت سینما تیکت، رحمان خوب زاده مدیر سایت آرخه، مهدی صالح هرندی مدیر شبکه کارینو، رضا میر ابریشمی مدیر سایت بلیت دات کام، گلاره بهرامی مدیر سایت نت برگ، حمید رستمی مدیر سایت تیک۸، نگین دانشور و وحید محمدی، از مدیران سایت تخفیفان از جمله حضار این جلسه بودند.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار