رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹
  • الجمعة ۱۳ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Friday 30 October

فیلم برداری فیلم کوتاه «تیرگی» به نویسندگی و کارگردانی کاوه دهقان پور و تهیه کنندگی ابوالفضل شیرازی پور به پایان رسید. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی فیلم، فیلم کوتاه تیرگی در حوزه اجتماعی ساخته شده و در خلاصه داستان آمده است: تیرگی ازدل زهرا و یوسف آمده که هرکدامشان سرچهار راه […]

فیلم برداری فیلم کوتاه «تیرگی» به نویسندگی و کارگردانی کاوه دهقان پور و تهیه کنندگی ابوالفضل شیرازی پور به پایان رسید.

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی فیلم، فیلم کوتاه تیرگی در حوزه اجتماعی ساخته شده و در خلاصه داستان آمده است: تیرگی ازدل زهرا و یوسف آمده که هرکدامشان سرچهار راه ها به دنبال آرزوهایشان میگردند.
کاوه دهقان پور افزود: این فیلم نگاهی به آسیب های اجتماعی که اخیرا در کشور به وجود آمده دارد و مطمئنا نگاه خیلی از انسان هارا به درست زندگی کردن باز می کند. امیدوارم چه در جشنواره های خارجی و چه در جشنواره های داخلی شاهد درخشش این فیلم باشیم.
در این کار ساغر کیان راستی، مانی آهنگری، تیام منیری، سمیراخلیلی و آیلار کلانتری به نقش آفرینی می پردازند.


از جمله عوامل دیگر این فیلم کوتاه می توان به: مشاوران فیلم نامه: ابوالفضل جلیلی_کامران قدکچیان_خسرو معصومی, سرپرست گروه کارگردانی: حمیدرضا الیاسی, مدیرفیلمبرداری: مجید طرقی, مدیر صدابرداری: اسحاق خانزادی, طراح گریم: محمد قومی, طراح صحنه ولباس: رامین غفوری, مدیر تولید: رضانوروزی, برنامه ریز:مونا قدمی, مدیر تدارکات: شهرام اسلامی, منشی صحنه: لیلا بروفه, روابط عمومی:محسن بیده, مشاور رسانه ای: سید محمد صادق سیادت, عکاس:پریا رضوانی اشاره کرد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار