رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹
  • السبت ۱۴ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Saturday 31 October

مراحل تهیه و تولید مستند «هاشمی زنده است» به کارگردانی علی طادی و گویندگی ناصر طهماسب پس از ۲ سال پژوهش و فعالیت تولیدی به پایان رسیده است. این مستند با معرفی و روایت جزئیات زندگی آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی از ابتدای نوجوانی تا فوت ایشان به بررسی اقدامات وی در بین سال‌های ۱۳۲۰ تا […]

مراحل تهیه و تولید مستند «هاشمی زنده است» به کارگردانی علی طادی و گویندگی ناصر طهماسب پس از ۲ سال پژوهش و فعالیت تولیدی به پایان رسیده است.

این مستند با معرفی و روایت جزئیات زندگی آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی از ابتدای نوجوانی تا فوت ایشان به بررسی اقدامات وی در بین سال‌های ۱۳۲۰ تا دی ماه ۱۳۹۵ می‌پردازد.

این مستند ضمن بررسی تاریخ معاصر کشورمان در سال‌های فعالیت هاشمی رفسنجانی، روایتگر حیات انقلابی، سیاسی و اجتماعی وی است.

مستند «هاشمی زنده است» با انگیزه شناساندن چهره‌ی آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی؛ رئیس‌جمهور سابق جمهوری اسلامی ایران به نسل جوان تهیه و تولید شده است.

مراسم رونمایی از مستند «هاشمی زنده است» بزودی با با حضور خانواده هاشمی رفسنجانی و چهره‌های مطرح سیاسی در دانشگاه‌های سراسر کشور برگزار می‌شود.

مستند «هاشمی زنده است» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی علی طادی، پژوهشگری حامد قلی‌پور، صداگذاری مهدی جمشیدی، تدوین علی مومن علایی، ساخت موسیقی توسط رامتین وطن‌نیا، گویندگی ناصر طهماسب، روابط عمومی بهنام توفیقی و طراحی پوستر توسط محمد روح الامین تولید شده است.

مستند هاشمی زنده است توسط سفیر فیلم که به همان تعدادی از داشنجویان دانشگاه صنعتی شریف تشکل شده ساخته شد.

منبع: ایلنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار