رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 7 خبر


  • یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸
  • الأحد ۲۱ رمضان ۱۴۴۰
  • 2019 Sunday 26 May

مستند «سایه های پنهان» تولید مشترک کانال بالکان و شبکه مستند ، برای پخش از کانال آذری شبکه سحر در روز جمعه ۲۴ اسفند ساعت ۱۸:۳۰ به وقت تهران در جدول پخش قرار گرفت . به گزارش سینماخانه به نقل از روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی ، این مستند تاریخچه ، ابعاد حضور […]

مستند «سایه های پنهان» تولید مشترک کانال بالکان و شبکه مستند ، برای پخش از کانال آذری شبکه سحر در روز جمعه ۲۴ اسفند ساعت ۱۸:۳۰ به وقت تهران در جدول پخش قرار گرفت .

به گزارش سینماخانه به نقل از روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی ، این مستند تاریخچه ، ابعاد حضور و دخالت های خارجی در ایران پیش از انقلاب را  در جنبه های گوناگون نظامی ، اقتصادی و سیاسی ایران بررسی می کند و در این راستا از تصاویر و اسناد آرشیوی و اظهارات تحلیلگران ، آگاهان تاریخی و شاهدان این ماجرا کمک گرفته است .

مستند «سایه های پنهان» با تمرکز بر بررسی زوایای پیدا و پنهان چهار دهه حضور مستشاری آمریکایی ها در عصر پهلوی دوم طراحی شده و با حضور در شهرها و مکان های ثبت شده ، رد پای تاریخ را دنبال می کند .

سرپرستی دوبلاژ این مستند جهت پخش از کانال آذری شبکه سحر بر عهده ایمان صالحی بوده و گویندگان آن : عبداله بحرالعلومی ، سید یوسف علوی و قهرمان نورانی درآباد هستند .

صدابرداری و تدوین اثر برای پخش از کانال آذری به ترتیب برعهده «توحید یعقوب زاده» و «زهرا مهراد» است .

تهیه کننده و کارگردان مستند «سایه ای پنهان» ، «محمدرضا محمدی نجات» است .

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار