رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸
  • الأحد ۲۲ محرم ۱۴۴۱
  • 2019 Sunday 22 September

حمید شاه آبادی معاون صدای سازمان صداوسیما ضمن اشاره به افزایش بودجه رادیو در سال ۹۷ به ۵۰ میلیارد تومان، از نیاز به افزایش بودجه تا ۲۰ درصد دیگر در سال ۹۸ خبر داد. حمید شاه آبادی معاون صدا درباره افزایش بودجه رادیو در سال ۹۸ گفت: بودجه مستقیم رادیو از ۳۸ میلیارد و ۹۰۰ میلیون […]

حمید شاه آبادی معاون صدای سازمان صداوسیما ضمن اشاره به افزایش بودجه رادیو در سال ۹۷ به ۵۰ میلیارد تومان، از نیاز به افزایش بودجه تا ۲۰ درصد دیگر در سال ۹۸ خبر داد.

حمید شاه آبادی معاون صدا درباره افزایش بودجه رادیو در سال ۹۸ گفت: بودجه مستقیم رادیو از ۳۸ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان به بالای ۵۰ میلیارد تومان در سال ۹۷ رسید و ما یک افزایش ۲۵ درصدی در حوزه اعتبارات داشته‌ایم و باعث شد که همه دیون همکاران را بپردازیم.

وی ادامه داد: ما همچنان نیاز ۲۰ درصدی دیگر هم داریم و قرار است در سال ۹۸ نرخ‌نامه جدید رادیویی اعلام شود که امیدواریم بر اساس آن شرایط همکاران بهتر شود.

معاون صدا با اشاره به تجلیل از پیشکسوتان در جشنواره رادیو که ابتدای سال ۹۸ برگزار می‌شود، گفت: ما در این جشنواره از هفت پیشکسوت رادیو تجلیل می‌کنیم و برای هر یک مستندی ساخته می‌شود که در جشنواره به نمایش درخواهد آمد.

منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار